Дерево, як ідея для татуювання

тату дерево
Незвично, яскраво і красиво виглядають татуювання із зображенням дерева. Цей символ має багато позитивних характеристик, які надихають на бажання зробити таке тату. Дерево – символ спокою, витримки і мудрості, здатності до відновлення, подолання труднощів. Адже воно довго росте і розвивається. Образ дерева символізує розсудливість, доброту і зв’язок між небом і землею. Дерево – уособлення циклічності життя, так як його листя, перегниваючи, створюють йому ж грунт, живлять його. Дерева пов’язані з чотирма природними стихіями. Воно живиться від землі, пропускає через себе воду, виробляє кисень в повітря і є джерелом вогню. Так само дерево-символ зв’язку чоловічого і жіночого початку, адже як жінка воно здатне годувати, і має чоловічу деревну силу. За багатьма повір’ями, дерева мають душу і можуть передавати енергію. Вони уособлюють внутрішню і фізичну силу і красу. За всіма цими характеристикам, татуювання з таким зображенням буде характеризувати свого носія як гармонійну і цілісну особистість. Часто, люди наносять подібні малюнки на тіло з метою показати своє ставлення до природи, висловити своє прагнення берегти і захищати її.

Взагалі, дерево, через своє довголіття і можливості досягати величезних розмірів, було священним у багатьох стародавніх релігіях і віруваннях.
Для татуювання найчастіше вибирають дерево життя. Цей образ зустрічається в різних релігіях і у різних народів. У християн дерево росло в едемському саду і було символом зв’язку людства з Богом. Часто для татуювання вибирають кельтське Світове дерево. За повір’ями кельтів-в центрі світу стоїть одне священне дерево, і в кожному з чотирьох кінців світу ще по одному. Гілки і коріння Світового дерева поєднуються в єдине ціле і служать символом нескінченності і безперервності життя.

Подібні образи зустрічалися у стародавніх слов’ян. Тут дерево – символ людини, як джерела життя. Є навіть дані, записані арабським дипломатом Ібн-Фадланом ще в першому столітті нашої ери. Він зазначав, що слов’яни мають у верхній частині тіла множинні візерунки у вигляді рослин і тварин.

В інших культурах світу так само зустрічається поклоніння дереву. Наприклад, головні боги Єгипту – Осіріс і Ізіда з’явилися з дерева життя. У Китаї дерево позначало безсмертя. За оповіданнями, його охороняв дракон, в сюжетах тату вони, зазвичай, зображуються разом. І сьогодні під впливом Фрэйдизма з’явилася нова ідея, в якому крона дерева означає надсвідомість, стовбур – суперего, а коріння – несвідоме. А у скандинавів в міфології і зовсім перших чоловіка і жінку створили з дерев: відповідно з ясена і вільхи.

Загалом, кожен окремий вид дерева має свої характеристики, в залежності від яких його і обирають для татуювання. Найпопулярніші: сакура-уособлення жіночності, краси і ніжності; дуб, навпаки, асоціюється з мужністю з силою; береза-витонченість, невинність; бук – благородство і сила характеру. Так само зустрічаються тату з вишневим деревом-це знак весни, Гармонія краси і стійкості перед труднощами. Бамбук означає вічну молодість, а ялина – надійність і довголіття.

У будь-якому випадку, дерево – як ідея для татуювання не тільки прекрасно виглядає, але і несе глибокий зміст. Людина може вибрати те дерево, якості якого асоціює зі своїми особистими. І якщо вона не допустить помилки при виборі майстра, а звернеться до дійсно досвідченого фахівця, то таке татуювання буде чудовою прикрасою зовнішності і доповненням до внутрішнього світу.

Нажмите иконку, чтобы сохранить!

Задайте вопрос - мы онлайн!