Татуювання для дівчат


Найбільш затребувані тату майстри Києва поділилися наглядом, що дівчат серед бажаючих зробити татуювання не менше, ніж чоловіків. Пройшли ті часи, коли татуювання було забороненою і незаконною або було тавром ув’язнених в місцях позбавлення волі. Сьогодні кожен може собі дозволити таку красу.

Для своїх татуювань часто дівчата обирають місця менш доступні для загального огляду. Наприклад, ребра, шия або інші місця, які легко можна приховати. І в той же час прекрасні дами зовсім не бояться робити тату на відкритих місцях. Логічно, що вони вибирають для себе більш жіночні малюнки та ідеї тату.

Але так вже диктує свої правила природа, що жінки більш залежні від часу і протипоказань, коли можна або не бажано робити татуювання. Про це дівчатам варто знати заздалегідь, до того, як вони відвідали салон і визначилися з майстром і датою сеансу.

Безумовно, не стане відкриттям для багатьох, що татуювання не варто набивати вагітним дівчатам або під час годування груддю. Хитреньким дамам, які нічого не бояться і спробують обдурити майстра, зробивши тату на ранньому терміні, коли ще це не помітно, знайте — Ви в підсумку можете обдурити самі себе. Так, наслідків може і не бути.. Але чи варто ризикувати в даному випадку?

У деяких тату-студіях майстри використовують різні знеболюючі — це може бути як у вигляді ін’єкції, так і у вигляді мазі або таблеток. У будь-якому з випадків є ризик, що цей препарат потрапить в організм і зашкодить дитині…

Також досить рідко клієнти цікавляться складом фарби, якою будуть робити натільний малюнок. Навіть якщо і поцікавитеся, хіба Ви в цьому фахівець? У Вас може виявитися алергія на якийсь компонент. Пігмент фарби потрапляє прямо в кров і передається по ній до плаценти. Також може вийти ризик для вагітності.

В основному, процес нанесення татуювання супроводжується хворобливими відчуттями. Для майбутньої мами може бути небезпечним навіть не значний больовий шок.

Можливо, здасться смішним і безглуздим, але настрій вагітних змінюється дуже часто. І можливо непереборне бажання зробити татуювання зникне через кілька днів або місяців. Але виправити це вже буде пізно.

Ну і звичайно ж, напевно і не варто говорити про стерильність в салоні, особливо у тату-майстрів на дому. Безвідповідальні майстри можуть проігнорувати Вашу безпеку і не встежити за стерильністю роботи.

Погодьтеся, ніяке татуювання не варте всіх перерахованих вище ризиків…

Точно такі ж протипоказання можуть бути і у годуючих грудьми мам. Мама в цей час несе відповідальність не тільки за себе, а й за свого малюка.

Ще одним гострим питанням для дівчат є можливість набивати татуювання під час місячних. Не радиться робити собі тату в цей період і ще дня три після цих днів. Під час менструації дуже підвищена чутливість до болю. Тому процес нанесення малюнка на тіло може виявитися нестерпним, особливо якщо робити тату на нижній частині тіла.