Значення татуювання дракон

Значення татуювання дракон
Мабуть, рішення зробити собі татуювання з зображенням дракона можна вважати дуже ризиковим і в той же час цікавим і оригінальним. При цьому тату-майстрb заявили, що з таким бажанням — зробити тату міфічної істоти — приходять не так і часто.

Можна зустріти дуже багато всіляких варіантів розшифровки такого малюнка. Це цілком природно, адже дракони часто зустрічаються як персонаж багатьох казок, легенд і міфів у багатьох традиціях і культурах.

Згадки про драконів можна зустріти в різних джерелах. Існує думка, що вони і правда існували, але ще задовго навіть до появи мамонтів і динозаврів. Люди ще з давніх часів знаходили по землі останки дивних і незрозумілих тварин. Мабуть одні з таких останків і порахували спадщиною від драконів. Наші прадавні предки припускали, що ці чудовиська були близькими до богів, практично на тому ж рівні. Вони вважали, що воно покликане було охороняти володіння богів на землі і в морях. Тому і було прийнято вважати, що дракони здатні бачити за багато кілометрів, що вони були наділені нереальними, божественними здібностями.

Не дивлячись на те, що в кожній культурі уявлення про драконів було схожим, кожен народ по-особливому наділяв різними якостями цю тварину.

Наприклад, в Китаї вважали, що міфічні тварини здатні були керувати природою, викликати катаклізми, дощі і блискавки, всі чотири стихії природи. Також, на їхню думку, дракони були здатні перетворитися в людину або будь-яку тварину.

Також і японці сприймали драконів як щось божественне. Для них він був наділений всесвітньою мудрістю, силою. Це чудовисько у них було знаком удачі. Навіть існувала легенда, що короп Коі, який у японців завжди був символом сміливості і удачі, на найвищому піку свого розвитку і подолання всіх випробувань, перетворювався у дракона. Часто дракона зображували з елементами інших тварин. Наприклад, головою орла, верблюд, риби, коня, бика. Всі ці тварини також могли бути частиною образу дракона в уявленнях деяких народів. Для японців він також став символом сили і влади. Люди навіть вірили, що деякі найсильніші і благородні представники королівських сімей своїм походженням пов’язані саме з цими чудовиськами. Тому в східних країнах часто можна зустріти драконів і на тронах, і на іншій атрибутиці або одязі імператорів, королів.

Іноді цю істоту навіть малювали в храмах. Цікаво, що навіть рятувальники і пожежники малювали з найдавніших часів на своєму тілі драконів. Все це робили тому, що вірили — ця істота може вберегти від зла, біди і навіть врятувати від смерті. Хоча сьогодні навіть жінки вирішуються зробити собі тату з драконом, розраховуючи, що це стане допомогою в збереженні сім’ї та сімейного вогнища.

Якщо говорити про більш близьке для нас сприйняття дракона, про європейську культуру, то тут йому залишили більш негативне значення. Адже у всіх слов’янських казках цю істоту потрібно було перемагати, рятувати від його чар красунь, визволити із замку прекрасних принцес. І саме той, хто зможе протистояти Чудовиську, буде визнаний в народі найсміливішим і найсильнішим з усіх богатирів. Зовні дракон не сильно відрізнявся від східних уявлень. Хоча європейський варіант був більш масштабним і великим, не мав бороди і рогу. Та й колірна гамма нашого дракона менш барвиста і яскрава. В основному використовуються холодні тони.