Значення татуювання Дракула

татуювання ДракулаТатуювання з естетикою вампірів входять в моду. Це викликано появою нового тату стилю хоррор і великим інтересом до теми вампірів в кінематографі. Однак вампіри можуть бути різні. Розглянемо значення татуювання Дракула.

Граф Дракула – найвідоміший у світі вампір. Така людина дійсно існувала в XV столітті і була відома своєю жорстокістю. Саме його і використовували як прототип для романа, про головного вампіра всіх часів. Нібито, румунський князь продав душу дияволу, щоб стати безсмертним, і перетворився на вампіра. Про існування містичних істот, які зовні виглядають як бліді люди з довгими іклами, і харчуються людською кров’ю, оповіді існували ще в глибоку давнину, при чому в абсолютно різних народів по всьому світу. Тому така містична тема і сьогодні цікавить своєю загадковістю величезну кількість людей, багато з яких наносять на шкіру тату у вигляді вампірів.

Значення татуювання Дракула — це велика сила, містика, безстрашність і непереможність. Як правило, тату у вигляді вампіра роблять ті, хто цікавиться цією естетикою. Насправді, якщо звернутися до того, як цих персонажів описує література, представляється вельми привабливий образ. Вампір — це інтелектуал, з вишуканими манерами, який любить гарний одяг і інтер’єр в готичному стилі, він оточує себе прекрасними речами, книгами і творами мистецтва. Єдиний «недолік» – він п’є людську кров. Однак, багато хто навіть в цьому знаходить особливу естетику і сенс. Вампіри — дуже витривалі і сильні істоти і вбити їх дуже складно. А граф Дракула — найсильніший з них. Слідуючи всьому вищесказаному, можна зробити висновок, що Дракулу собі нанесе людина, якій подобається містика і яка хоче мати таку ж міць, як і цей персонаж.

Як саме буде виглядати Дракула на татуюванні — справа Вашої фантазії і професіоналізму тату-майстра. Однак, найчастіше його зображують в техніці кольорового реалізму, повторюючи кадри з відомих фільмів. В історії світового кінематографа є кілька дійсно видатних кіно про Дракулу, і саме акторів цих кіно, в образі графа і наносять на шкіру у вигляді тату. Звичайно, для виконання такої складної роботи, майстру знадобиться велика ділянка шкіри. Тому такі натільні малюнки наносять на плече, спину, груди або стегно. Виглядає це неймовірно ефектно і просто не може залишитися без уваги оточуючих.