Значення татуювання єдиноріг

татуювання єдинорігТатуювання з вигаданими персонажами — дуже поширена ідея. При чому, кожен вибирає ту істоту, чиє символічнє трактування йому найбільш нагадує самого себе. Серед мрійливих і милих дівчат поширені тату з єдинорогами. Розглянемо, яке ж значення татуювання єдиноріг.

У тату-культурі дуже часто зустрічаються магічні образи: феї і відьми, дракони і жарптиці, русалки і демони. А, мабуть, найбільш магічний з них — єдиноріг. Ця істота виглядає як Красивий Кінь, з крилами і одним рогом на лобі, створеним з чистої магії. Найчастіше єдиноріг білий, також зображують рожевим і в кольорах веселки. Сам образ прийшов до нас з давніх казок і легенд. При чому зустрічається цей персонаж в епосі самих різних народів по всьому світу.

Значення татуювання єдиноріг — це віра в казку і магію, залучення удачі в своє життя. У кожному з нас живе маленька дитина, яка вірить в диво. Багато хто хоче зберегти в собі дитячу безпосередність і мрійливість. Люди вважають, що якщо щиро вірити в диво, то воно неодмінно станеться. Так що такий символ на шкірі буде залучати в життя свого власника просто казкове везіння, і все буде здійснюватися як за помахом чарівної палички.

Дивно, але образ єдинорога зустрічається в казках і міфах абсолютно різних народів. Наприклад, у ведах Стародавньої Індії саме до його рогу було прив’язано судно, яке пережило великий потоп. У Стародавній Греції єдиноріг вважався супутником богині Артеміди. А в монгольських переказах ця істота допомагала самому Чингісхану. Існує навіть версія, за якою єдиноріг жив у райському саду, який добровільно покинув разом з Адамом і Євою. Одне спільне у всіх згадках про цю містичну тварину у всіх культурах-це завжди позитивний, добрий і доброзичливий образ. Тату з його зображенням буде залучати в життя добро, позитив, гармонію, щастя, оптимізм, везіння і хороших людей.

Сам по собі єдиноріг-образ універсальний, його не можна назвати ні чоловічим, ні жіночим. Однак, через його милий зовнішній вигляд, звичайно ж, частіше таке татуювання роблять дівчата. Стиль зображення може бути різний, але найчастіше вибирають мультяшний, казковий вигляд у милих пастельних тонах: білий, рожевий, блакитний, фіолетовий. Стильно буде виглядати графічне чорно-біле зображення. Нанести такий малюнок можна на будь-яку частину тіла, заздалегідь вдало вибравши ескіз і досвідченого тату-майстра.