Єгипетський стиль тату (Egypt style)

Натільний живопис, яка відповідає єгипетському стилю, подібної всій єгипетській символіці, набула особливої популярності після того, як археологи змогли виявити знамениту піраміду Тутанхамона. Звичайно, не можна з упевненістю стверджувати, що до цієї знаменної відкриття такого типу татуювання не зустрічалися.

Зовсім навпаки, символіка Стародавнього Єгипту завжди була досить актуальним явищем в культурі натільного живопису. Витончені, містичні, лаконічні і загадкові – єгипетські символи були ніби спеціально створені для того, щоб привертати увагу самих іменитих майстрів в області татуювання.

Єгипетська символіка використовується не тільки в якості самостійного зображення, але і як основа, завдяки якій майстер створює більш складну композицію.

Татуювальники, як правило, користуються такою символікою, як скарабей, анкх, ієрогліфи, сфінкс і око Гора. Також багато клієнтів замовляють малюнки, на яких зображені божества, що відрізняються найцікавішою зовнішністю, на зразок Гора і Анубіса. Дещо рідше можна зустріти зображення пірамід і фараонів. Досить часто вдається побачити, як в одному татуюванні поєднуються кілька традиційних символів Стародавнього Єгипту.

Слід підкреслити, що людина, що носить татуювання в єгипетському стилі, зовсім не обов’язково є шанувальником культурної спадщини цієї цікавої цивілізації. Навпаки, на єгипетський стиль татуювання можуть звертати увагу абсолютно різні люди.

Для кого-то головна відмінна риса полягає в таємничості, хтось вважає, що немає нічого важливішого різноманітності тлумачень і глибини. Також єгипетські татуювання часто роблять собі туристи, які відвідали прекрасну країну.

Примітно, що більшість знаків Стародавнього Єгипту символізують сонце, яке найбільше шанувалося давнім народом. Якщо звернути увагу на тлумачення знака скарабея і очі Гора, можна зрозуміти, що обидва вони уособлюють сонце, є найпотужнішими оберегами і повинні залучати удачу своєму власникові. Якщо вам необхідна тату, яка гарантовано не буде носити в собі негативної енергетики, слід звернутися саме до єгипетського стилю. Його знаки наповнені світлом і істинним сяйвом найчистішого сонця.