Єгипетські татуювання та їх значення

Єгипетські татуювання та їх значенняУ сучасному світі у всіх країнах все більше і більше популярності набувають татуювання в єгипетському стилі. Хоча це і зовсім не дивно! Адже ця культура набирала обертів сотні і тисячі років у мистецтві, зокрема і в мистецтві татуювання і натільних малюнків. Все це завдяки такій таємничості, загадковості і унікальності цієї культури зі своїми традиціями і звичаями. Саме Єгипет не раз був початком для нового в мистецтві інших країн, в тому числі і Європи, створюючи такі неповторні образи.

Сам же Єгипет славився майстерністю натільного малюнка і татуювань ще більш ніж чотири тисячі років тому. Вважається, що спочатку малюнки на тілі були притаманні тільки жіночій половині суспільства. При чому в основному малювалися тільки точки або рівні лінії, якими намагалися змалювати і зобразити життєві потоки людини. Трохи часу через такі ж татуювання почали з’являтися і у чоловіків.

Для єгипетського народу татуювання служили в основному оберегами, які були наповнені магічними властивостями і силами. Вони вірили, що малюнки на тілі священні і здатні вберегти свого носія від хвороб і взагалі всього злого і недоброго, що тільки може зустрітися людині на його шляху. Історії відомі і татуювання із зображенням єгипетських ієрогліфів. Напевно, без пояснень зрозуміло, що таких знаків було  безліч і безліч їх смислових значень.

Більшість знаменитих тату-майстрів зізнаються, що в єгипетських символах і знаках їх, так само як і їх клієнтів, привертає зазвичай лаконічність і в той же час наповненістю змістом. При чому цих знаків так багато, що кожен бажаючий може вибрати для себе найбільш підходящий саме йому образ. Так, єгипетський хрест зазвичай є символом християнства, око Гора — це дзеркало людської душі, від якого не можна сховатися, образи тварин (кішка, яструб, собака, скарабей) завжди вважалися священними. Також досить часто вибирають татуювання із зображеннями єгипетських сфінксів або богів.

У всіх країнах і в усі часи люди просто дивуються вражаючій простоті і в той же час неповторної геніальності, чарівності і таємничості єгипетських символів. На щастя, варіантів їх виконання також є безліч.

Дуже часто такі татуювання навіть набивають просто в пам’ять про подорож або поїздку в прекрасну і незабутню країну Єгипет, яка багата на таємниці і легенди, знаменита своїми пірамідами, сфінксами, муміями і загадками древніх скарбів.