3 найекстремальніших людини з тату

3 найекстремальніших людини з тату
Своєрідним Відродженням татуювань стали 90-ті роки. У цей період людство просто поглинула мода на тату і різні експерименти із зовнішністю — пірсинг, таврування, імпланти, розтягування мочок вуха.

Вчені дослідники цього питання зібрали десятки людей для свого опитування. Вік випробовуваних був від двадцяти до п’ятдесяти років!

Троє з них – найнеймовірніших екстремальних людини в історії для Вас описані нижче:

Перший випадок — кіберпанк Ендрю. Цьому хлопцю всього двадцять років! Він вже примудрився провести сотні годин в тату салонах, роблячи татуювання, пірсинги, шрамування і випалювання. У своїх поглядах він дотримується думки кіберпанків і постмодерністів. За допомогою всіх цих процедур він просто до невпізнання змінив свою зовнішність. Та в іншому життя теж..) у оточуючих Ендрю просто викликає шок. Йому заборонено відвідувати деякі певні магазини, часто він викликає підозру у оточуючих і правоохоронних органів.

Художниця Орлан — француженка, художниця. Як людина творча, вона і всю себе прикрасила, ставши витвором мистецтва. Вона вставила в своє обличчя імпланти! Також вона піддавала себе і пластичним операціям. За допомогою хірургів жінка змінила своє підборіддя на підборіддя Мони Лізи, а лоб Венери. Цим вона просто змінила себе до невпізнання. Жінка настільки часто змінювала свій вигляд, що напевно, згадати себе справжню зможе тільки по фото. Її часто запрошують на різні шоу на телебаченні. Можна сказати, що любов до експериментів зробила популярною її і її картини відповідно.

3. Аманда — англійська аристократка. Не дивлячись на це звання, ще в молодості дівчина просвердлила собі череп дрилем! При чому зробила вона це самостійно. І навіть зняла фільм про це… радує тільки, що така легковажна витівка не обернулася аристократці нещастям і вона не зачепила жоден важливий нерв у головному мозку. Всі хірурги і лікарі, які побачили це відео були просто шоковані.

Роблячи висновок, можна помітити, що у цих екстремалів, які роблять досліди над собою, зовсім немає будь-яких психічних розладів. Та й виховувалися вони в цілком пристойному суспільстві і сім’ях. Можливо, це якийсь психологічний протест і перфоманс від них.. Безумовно ж, що все навколо вони сприймають не так, як звичайна пересічна людина.