Татуювання єнот

Татуювання єнот
З недавніх пір в татуюваннях по всьому світу поширюється зображення милого, красивого і розумного звіра – єнота. Взагалі, останнім часом, ця тварина дуже популярна. Завдяки своєму інтелекту єнот здатний швидко навчатися, тому його приручають і дресирують. Це пустотлива смугаста, пухнаста тварина. Єнот не тільки дуже красивий і естетичний, він ще й акуратний. Відома любов звірка до гігієни, за що його називають полоскуном. Його позитивний і грайливий характер робить його всесвітнім улюбленцем. Цілком логічно, що все більше поширеним стає тату з єнотом. Воно не тільки красиво виглядає, але і придає всьому образу позитиву. Втім, в якому вигляді набити цього звірка вирішувати тільки Вам.

Багато народів особливо шанують цю тварину. Через те, що єнот – звір Нічний, його асоціюють з бандитами і розбійниками, акторами і лицедіями. Особливо любили єнотів індіанці, в легендах яких він так часто зустрічається. Його вважали тотемною твариною, прирівнюючи до божества. Єнот – частий герой мультфільмів. У них він завжди пустотливий, спритний і завжди бачить іншу сторону речей. Те, чого не бачать інші. Велику популярність отримав характер і вдача єнота після виходу фільму «Вартові галактики».

Значення татуювання з єнотом безпосередньо залежить від характеристик самого звірка. Як правило, воно позначає грайливість, активність, а також – непередбачуваність. Єнот виглядає легковажно і життєрадісно, але при цьому він мудрий і чутливий. У настільки грайливому зовнішньому вигляді ховається глибоке наповнення. Він здатний бачити темну сторону. Це обумовлено нічним способом життя тварини. В татуюванні, це може означати, що єнот показує приховану сторону свого власника, уособлює його внутрішній світ. Але ця ж якість може означати і лукавство, хитрість. Все залежить тільки від того, що особисто ви вкладаєте в таке татуювання. Але вважається, що єнот – це захист і оберіг, адже він бачить злі сили.

Зазвичай набивають тільки мордочку звірка. При цьому стилістика може бути яка завгодно. Буває, що роблять тату з єнотом в капелюсі, і навіть в пальто. Він може бути, як мультяшним, так і реалістичним. Дівчатам можна зробити тату у вигляді милого і доброго пухнастика. А чоловікам більше підійде єнот з диким оскалом. Місце для такої тату можна вибирати абсолютно будь-яке. Тут немає ніяких канонів і правил. Головне, обов’язково знайти досвідченого майстра, який зробить вашого єнота неповторним.

Нажмите иконку, чтобы сохранить!

Задайте вопрос - мы онлайн!