Етнічний стиль тату (Ethnic)

blank
В основі етнічного стилю татуювань покладені, звичайно, малюнки стародавніх племен, печерний живопис, а також різні орнаменти світових народностей. Говорячи про етнічні татуювання, слід мати на увазі досить велику кількість стилів. Торкнемося найбільш поширених.

Найбільш оригінальний і цікавий напрямок етнічного татуювання-це скіфський напрямок. Оригінальні зразки візерунків скіфів вдалося відшукати при розкопках, які велися на Гірському Алтаї, в Пазиркських курганах. Фахівцям археології вдалося витягти з землі ідеально збережене тіло вождя народу Скіфів, шкіра якого була густо вкрита складними візерунками. Малюнки були нанесені і на гомілки, і на руки, і на спину, і на груди.

Спеціальний аналіз дозволив точно встановити, що всі ці візерунки зроблені наколюванням. Скіфи в татуюваннях воліли орієнтуватися на звірячий стиль, який багатьом знайомий по їх коштовностях із золота. Стародавні художники подумки ділили тіло звіра на пару частин. Задня частина, яка не відрізнялася особливими складнощами, ставала схематичним зображенням. На передній же красувалися численні складні орнаменти, завдяки яким тварина ставала воістину міфічною істотою неймовірних габаритів і сили.

Неймовірно популярним етнічним орнаментом вважається кельтський. Точне визначення даної манери зараз, на жаль, провести вкрай важко. Справа в тому, що протягом своєї історії кельтський стиль багаторазово піддавався різним змінам, причина яких крилася у впливі інших культур.

Ймовірно, оригінальний Кельтський візерунок заснований тільки на мотивах, що прийшли з рослинного світу, тобто з сплетінь гілок і квітів. Дещо пізніше зображення доповнилося тваринами, причому вписані вони були настільки майстерно, що виглядали просто ідеально.

Останнім часом відзначається високий попит на татуювання, улюблене населенням Австралії, Нової Гвінеї та Індонезії. Такі татуювання не відрізняються особливим сакральним змістом. Колись головне їхнє завдання полягало в тому, щоб демонструвати соціальний статус носія. Такі татуювання відрізняються простотою геометрії і нехитрістю окремих малюнків.