Татуювання Expanded Eye – оригінальність у всьому

Татуювання Expanded Eye - оригінальність у всьому
З великого розмаїття зображувальних мистецтв лише татуювання може значно вплинути на свідомість людини і майстри «Expanded Eye» вміло користуються цією перевагою.У світі можна знайти багато людей готових надати своє тіло майстру малюнків замість мольбертів і колишній кандидат на пост чеського президента вілерситься до таких людей.

Ці татуювання, користуються попитом завдяки особливому малюнку, що різко виділяється з натовпу. «Expanded Eye» відмовилися від традиційних зеківських куполів і церков, гравіювання імен та інших видів татуювань, популярних в наш час. Основний жанр роботи «Expanded Eye» -авангардизм. Велика частина натільних малюнків, створюваних цими майстрами, належить до змішаного жанру, що включає елементи кубізму, архітектури, геометрії, географії, портретного живопису та супрематизму.

Багато напрямків мистецтва, непоєднувані раніше, вмілим чином об’єднуються в одну картину в руках цих майстрів.Цей колектив не просто створює графіті і татуювання, він поєднує їх в одному, а це значить, що і натільний малюнок і настінний живопис створені даними колективом виглядають однаково. Прості обивателі не перестають дивуватися майстерності фахівців створюють такі божевільні і в той же час чудові натільні малюнки. Дуже часто малюнки від «Expanded Eye» не схожі на татуювання, але це не заважає вважати їх шедевральними.

Якщо уважно поглянути на роботу цих тату майстрів, то можна зрозуміти які думки вони хотіли висловити своїми малюнками. Наприклад, якщо подивитися на їхню роботу, створену в рідному місті, то можна побачити якийсь колаж, сукупність елементів якого утворює глобальну всемогутню військову машину. Самі автори, описуючи своє творіння, заявляють – «Ми створили таку монстрообразну картину, щоб показати, що основними винуватцями більшості міжнародних конфліктів, екологічних і фінансових криз є 8 найбільших держав світу».

З’їзд головних держав світу G8 показує всім людям планети ті уряди, які експлуатують і пригнічують долі простих громадян, які думають, що заради власної вигоди можна продати все що завгодно і знищити економіки інших, менш розвинених країн. Своїм творінням художники прагнуть показати необхідність зупинити найбільші країни світу і приборкати їх меркантильний характер і агресивну політику, щоб встановити у всьому світі демократію, рівність і справедливість.