Значення татуювання ожина.

татуювання ожинаМалюнки у вигляді соковитих ягід дуже мило і оригінально виглядають на шкірі у вигляді татуювань. При цьому у кожної окремої ягідки є свій символізм. Наприклад, розберемо значення татуювання ожина.

Як не дивно, така на перший погляд, звичайна рослина у багатьох народів вважалася священною. Люди з давнини вірили, що саме ця ягода володіє певними магічними властивостями. Її використовували в магічних обрядах і зіллях. А кущі ожини висаджували навколо будинку. Вважалося, що їхні колючки охороняють житло. З давнини люди знали, що ця рослина зміцнює імунітет, має багато вітамінів і допомагає в лікуванні різних хвороб.

Значення татуювання ожина — багатогранне. Якщо зобразити ягоди на колючій гілці, малюнок буде виступати захисним амулетом і захищати від будь-якого злого впливу. З іншого боку, це буде символ сильного характеру і вміння постояти за себе. До того ж ожина символічно захищатиме і здоров’я людини.

Цікаво, що в християнській культурі, ожина уособлювала внутрішню чистоту і непорочність. Її асоціювали з образом самої Діви Марії. Адже вогненний колір листя куща нагадував про те як Богородиця явила вогонь божественної любові, непорочний і чистий від людських вад.

У свою чергу стиглі соковиті ягоди завжди асоціювалися з дівочою красою і молодістю, сексуальністю і грайливістю. Тому багато дівчат, роблять собі татуювання з ягідками, бажаючи підкреслити дані риси. Найпопулярніші ягоди в цьому сенсі — вишенька і полуничка. Але багатьом дівчатам не хочеться повторень і банальних ідей, тому вони вибирають ожину, яка виглядає набагато оригінальніше, але не менш красиво і витончено. До того ж, якщо у вигляді натільного малюнка дівчина вибрала саме ягоди на колючій гілці, це говорить про те, що незважаючи на її тендітний і ніжний зовнішній вигляд, вона володіє сильним характером і завжди зможе за себе постояти.

Найчастіше в тату ожину наносять саме з колючими гілочками і в яскравих кольорах. Іноді наносять маленькі тату з окремою ягідкою, теж в кольорі, так вона максимально впізнавана. Також ожина може бути частиною великої тату-композиції з достатком різних ягід і квітів. Такий малюнок буде дуже красивою прикрасою на шкірі, а значення буде нести — молодості, краси, свіжості, життєрадісності і насолоди життям. Найкраще виглядати це буде в стилі реалізм. Найголовніше — знайти досвідченого тату-майстра.