Цікаві факти зі світу тату

Цікаві факти зі світу тату
Техніка нанесення татуювань постійно розвивається, сучасні майстри тату можуть навіть зробити татуювання невидиме при звичайному світлі, але яке яскраво світиться при опроміненні ультрафіолетом. Тату дуже популярно у всьому світі, про це говорить і те, що в Японії відкрився унікальний музей тату, в якому можна побачити більше ста рідкісних експонатів. Господарі музею регулярно поповнюють список експонатів, для цього вони шукають по кублах татуйованих бродяг і укладають з ними контракт, за яким волоцюги після смерті повинні віддати свою шкіру музею. Кількість музейних експонатів безперервно зростає.
Татуювання популярні і в різних країнах світу можна знайти численні виставки, музеї, конкурси та салони татуювань.

Є навіть рекордсмени за кількістю татуювань.

Шотландський відставний військовий Том Леппард покрив татуюваннями майже все тіло (99% шкіри). Том прикрасив тіло малюнком, що нагадує шкуру леопарда. Англієць Уілферд Харді покрив татуюваннями 96% шкіри і наніс тату навіть на язик, брови і ясна.

Найбільш розмальована жінка-канадська знаменита Стриптизерка Крістін Колорфул. Крістін покрила 95% тіла малюнками, на цей процес вона витратила 10 років і 15 тис. доларів.

Громадянин США Джордж Рейджер ніколи не розлучається з персонажами улюблених диснеївських мультфільмів, тому що татуюваннями з їх зображенням покрито все його тіло. На серці у нього намальований Алладін, під пахвою Реббіт, на животі всі персонажі мультика Русалочка, а на статевих органах 101 далматинець. Його торс прикрашений майже п’ятьма сотнями персонажів, це обійшлося господареві в 9000 доларів. Проте це не межа, Джордж планує нанести на тіло ще 100 невеликих фігурок, що буде коштувати майже 4000 доларів. Джордж стверджував, що татуювання-це не хобі, це його життя.

Татуювання це не тільки малюнки, це ще й різноманітні написи. Один житель Панами привів в тату салон свою розсіяну дочку і попросив намалювати на спині дочки напис «Людину, що знайде, прохання доставити за адресою..”. Багато людей роблять татуювання з телефонними номерами, іменами людей, банківськими номерами і пам’ятними датами. Забудькувата дочка Мільйонера з Перу, навіть нанесла собі на руку номер свого рахунку в банку.

Останнім часом в вітчизняних тату-салонах великим попитом користується кельтський орнамент. Також популярні малюнки, що показують приналежність людини до певних течій і груп. Наприклад, металісти малюють собі череп, музиканти – ноти, а панки якусь бридку живність, схожу на щурів. Багато людей вважають татуювання вічним святом, оскільки одяг занепадає і приходить в непридатність, а татуювання завжди буде з господарем. Однак татуювання може набриднути і люди часто наносять поруч з нею інший малюнок, більшого розміру, і повторюють це дія регулярно. Таким чином, татуювання перетворюється на наркотик.