8 найбільш безглуздих і невдалих татуювань знаменитостей

тату знаменитостейНапевно, для кожної людини, яка зважилася зробити собі татуювання, це рішення стало особливим і особистим. Як помічають фахівці, для кожної татуйованої людини його татуювання мають особливий і зашифрований сенс. Дуже часто про найбільш особисті і приховані значення і мотиви татуювання вони не говорять навіть людині, яка на пряму причетна до їх тату – майстра.

Таємничим значенням татуювання може бути особисті історії з життя, любові, здоров’я, роботи, сім’ї, які не можна розповісти, і при цьому вони залишили величезний відбиток у пам’яті і свідомості.

Звичайно ж, простій людині приховати свої особисті, тим більше інтимні татуювання від загального обговорення досить легко. Чого не можна сказати про публічну людину – про знаменитостей. І, на жаль зірок, будь-яка нечіткість або не зрозуміла оточенню тату знаменитості зможе викликати хвилю критики і несхвалення від народу, фанатів. До того ж, їх особисте життя, а значить і татуювання, завжди будуть цікавити, особливо з ноткою скандалу.

На жаль, багато хто забуває, що зірки – ті ж самі люди, в першу чергу. Але докучливі папараці і фотографи скрізь знайдуть лазівку. І все особисте стає раптом явним, і викликає при цьому безліч супутніх питань.

Особливо неприємно, якщо татуювання на зоряному тілі була зроблена ще й неякісно. Нижче описані вісім випадків невдалих татуювань кумирів.

1. Анджеліна Джолі

По праву, ця жінка вважається однією з самих красивих жінок десятиліття. Крім своїх акторських і режисерських талантів, Анджеліна знаменита ще й своїми татуюваннями на тілі.

У 2002 році актриса приголомшила всіх своїх шанувальників неймовірною новиною – вона розлучається зі своїм чоловіком Біллі Бобом Торнтоном. Все б нічого, з ким не трапляється.. Але закохана знаменитість в пориві почуттів набила на своєму тілі татуювання практично на все плече у вигляді дракону з ім’ям коханого. Звичайно ж, в ситуації, що склалося такий малюнок став вже не доречним. Тому Анджеліна Джолі вирішила звести татуювання за допомогою лазерного видалення.

2. Kat Von D

На жаль, в нашій країні такого талановитого тату-майстра, як Кет мало хто знає, тільки обрані кола суспільства. Але при цьому в Америці її особистість за популярністю прирівнюється до зіркових представників.

У списку її клієнтів числяться практично всі татуйовані знаменитості. Про її тату-студію навіть знімали серіал, відомий в США.

Ось тільки самій художниці не пощастило з вибором майстра. Мало того, що дівчина вирішила зробити собі татуювання у вигляді зірок по всьому обличчю, так і татуювальник ще зробив свою роботу не якісно. Багато хто і досі критикують такий вибір майстра і ескізу.

3. Майк Тайсон

Напевно, це чи не найбільш обговорювана і знаменита тату в усьому світі. Звичайно ж, боксери завжди вважалися сміливими і страхітливими, це їм навіть на руку. Але про рішення Майка Тайсона не можна нічого чітко сказати. Звичайно, можна припустити що набити татуювання на обличчі боксер вирішив для більш сміливого зовнішнього вигляду, іміджу. Варто відзначити, що у нього це і вийшло! Хоча сам Майк про це замовчує.

4. Меган Фокс

Про це татуювання красуні Меган говорили довго. Спочатку не могли зрозуміти, чому актриса вирішила набити татуювання саме з Мерлін Монро – іншою прекрасною актрисою минулого століття. Було не ясно, чому саме такий вибір. Пізніше почали обговорювати те, навіщо ж Меган Фокс звела цю свою тату лазером… Пізніше дівчина зізналася, що це її улюблена актриса. А звела її через те, що помітила поганий вплив татуювання на своє життя. Хто знає, можливо татуювання або недобрі мови оточення і фанатів завдали такий ефект.

5. Кара Делавінь

Ця татуювання стала надбанням громадськості тільки після того, як дівчина збрила своє волосся для головної ролі у фільмі. На потилиці знаменитості були зображені два ока.. Виглядає, звичайно страхітливо, та й якість виконання залишає бажати кращого. Причина такого не зрозумілого вибору татуювання досі тримається в секреті.

6. Джастін Бібер

Цей молодий співак крім натовпу своїх прихильниць має і натовп своїх ненависників. Тому поява на його тілі татуювання стала практично найбільш обговорюваною темою свого часу. Маючи імідж такого гарненького хлопчика, Бібер наніс на своє тіло абсолютно протилежні за змістом татуювання. Наприклад, напис «син Божий», лев на грудях з короною, ведмідь і орел ну зовсім не виглядають на хиленьком тілі хлопця.

7. Ріанна

Ця талановита співачка набила на своєму тілі татуювання із зображенням богині Ісіди. Дівчина прокоментувала свій вибір тим, що зробила тату в пам’ять про свою бабусю. Символічно, що набите татуювання було під грудьми зірки.

8. Хейден Панеттьєр

Знаменита актриса, в нашому суспільстві більш відома як дружина Віталія Кличка, також має не дуже вдалу тату. У цьому випадку мова йде про безграмотність або неуважність як тату-майстра, так і самої Хейден. Вся проблема в тому, що в її написи італійською мовою була допущена помилка в правописі. Хто знає, а може це було зроблено і спеціально.