Татуювання футболістів

Татуювання футболістів
Все більше фанатів футболу з’являється по всьому світу. Адже і правда, в останні роки ця гра стала для кожної країни значущою, ведуться міжнародні турніри і змагання. Тому не дивно, що разом із такою популярністю збільшилася і кількість фанатів цієї гри і самих гравців, футболістів.

Також досвідчені тату-майстри не змогли не помітити, що все частіше до них у студію приходять клієнти, охочі набити татуювання, як у футболіста, або навіть тату з зображенням улюбленого гравця. А таких відданих фанатів по всьому світу мільйони. Тому багато тату майстрів навіть виділяють окрему категорію в тату мистецтві – татуювання футболістів.
Деякі фахівці і критики вважають навіть, що футболісти спекулюють своїми татуюваннями, намагаючись піддати більше тем для розмови про себе. І до таких прийомів найчастіше вдаються маловідомі спортсмени, яких забувають. Адже крім своїх татуювань про них і говорити нічого.

Проте, таку думку було спростовано і не підтверджено. Адже і найпопулярніші, талановиті футболісти все частіше звертаються до тату майстрів. При чому всі вони дуже оригінальні і незвичайні.
Таку тенденцію і моду частіше можна зустріти у зірок зарубіжного футболу. Практично кожен футболіст має на своєму тілі татуювання. Наші ж вітчизняні спортсмени поки ще тільки йдуть до такого тренду.
Про оригінальність у виборі свого ескізу для тату можна говорити довго. Адже кожна людина, будь то футболіст або звичайний глядач, хочуть у своїх малюнках відрізнятися від усіх і бути оригінальним, унікальним. Хоча і тут існує своєрідний плагіат. Так, багато футболістів на своєму тілі набивають часто дати, імена і події, які зустрічалися на їх життєвому шляху. Знаменитий італійський футболіст Марко Матерацці на своєму тілі набив більше двадцяти татуювань зі значущими і важливими для нього датами і іменами. Також на тілі футболіста є текст молитви і заклинань.Футболіст вірить, що це захищає його від поганого погляду і невдач по життю.

Ще один знаменитий футболіст Джибріль Сісі також зацікавив фанатів татуюванням про свою особисту подію. На тілі спортсмена набите татуювання, яке пов’язане з його дочкою.
І звичайно ж, варто згадати і про нашого земляка футболіста Андрія Шевченка. На плечі спортсмена красується дракон, який також нагадує Андрію про особисту історію з його життя.