Значення татуювання Ганеша

татуювання ГанешаТатуювання на східну тематику сьогодні стають все більш популярні по всьому світу. Саморозвиток в буддійському і індуїстському напрямку поширюється все більше. Тому люди часто роблять татуювання в цьому стилі. Наприклад, розглянемо значення татуювання Ганеша.

Ганеша — один з найвідоміших індійських богів з тілом людини і головою слона. Часто у божества великий живіт і багато рук, намиста і прикраси на голові. При цьому, кожна частина його образу має свій символізм. Наприклад, голова слона уособлює мудрість і відданість своїм ідеалам. Великий живіт говорить про достаток і багатство; хобот — про інтелект та ерудицію; а великі вуха слона — про вміння чути інших. При цьому рук у Ганеші буває різна кількість, від двох до тридцяти двох. Однак, найпопулярніше зображення-з чотирма руками. Це має значення чотирьох сфер життя людини: емоцій, матеріальних досягнень, виконання своїх кармічних завдань і прагнення вирватися з циклу перероджень — колеса сансари. Також Ганеша може тримати в руках різні символічні предмети. Наприклад, якщо бог тримає чотки, то це уособлює прагнення до духовного розвитку і до досягнень в житті. Якщо він тримає лотос — це прямий символ божественного початку і духовності. У свою чергу, сокира-вміння досягати своїх цілей, долаючи будь-які труднощі. Якщо Ганеша тримає солодощі і фрукти, то цей образ буде залучати процвітання і достаток.

Значення татуювання Ганеша — це в першу чергу, талісман. Вважається, що статуетки з цим божеством, його зображення і тату з них здатні залучити в життя людини добро і всілякі блага. Ганеша може притягнути процвітання і достаток, розвиток людини і її творчості. Також вона здатна додати мудрості і сили, впевненості і добра. Ганеша-бог достатку і успіху. Таке тату допоможе досягти своїх цілей, багатства і вміння приймати правильні рішення.

Образ Ганеші має досить канонічний вигляд. Тому і на шкірі вона виглядає завжди приблизно однаково. Найчастіше Ганешу зображують в чорно-білому вигляді з характерними індійськими атрибутами і прикрасами. Рідше божество зображують в яскравих кольорах, на Індуїстський манер. Наносити таке зображення краще на верхню частину тіла, тому що нижче пояса вважається неповагою до бога. Найкраще підійдуть плече, передпліччя, спина або живіт. Таке татуювання універсальне і підійде і чоловікові, і дівчині.