Значення татуювання «гейша»

Значення татуювання «гейша»Слово «гейша» з японської мови перекладається як «людина мистецтва», і з’явилося воно в результаті неправильної транскрипції англійського написання «гейся». Також це слово перекладається як «людина, що володіє майстерністю», «майстриня» і вказує на головну характеристику гейші – це жінки, які досконало вміють розважати публіку співом, танцями, жартами, у тому числі з еротичним підтекстом. В ході веселих застіль, гейші не дають спуску чоловікам, на відміну від скромних японських дружин. Насправді чайна церемонія, а не секс, невимушена розмова, а не знання 48 поз – ось навіщо йдуть до гейш. Про творчий характер цієї професії, говорить все, а зовнішній вигляд є маскою: товстий шар пудри, високі старовинні зачіски.

Гейша є істинним хранителем сучасного божества-стилю. Вона має почуття стилю і повністю йому віддана. Вона при всій своїй супервихованності, тактовності і стриманості, відважна, вільна і володіє бездоганним смаком, екстравагантна, щира.

Зображення «гейші» є одним з поширених видів татуювання. Таке татуювання підійде як чоловікам, так і жінкам. Для жінок тату «гейша» – це символ жіночності, краси, м’якого характеру і самодостатності. Для чоловіків – символ любові до всього прекрасного. Так як в перекладі гейша – «діяч мистецтва», то, татуювання, безумовно, підійде діячам культури. У широкому сенсі значення татуювання “гейша” полягає в жіночій лагідності і силі духу.

Тату «гейша» дуже яскрава і барвиста, тому і приваблює більшість жінок. В основному зображення наноситься на груди, спину, бік, а також і на інші ділянки тіла. Велике зображення займе у Вас багато часу, так як кожна частина малюнка ретельно промальовується і при цьому використовується велика кількість фарб. Застосовується японська техніка тату.

Якщо Ви хочете висловити свою особистість, показати жіночу красу, чарівність і силу, не залежно від того скільки Вам років, то татуювання із зображенням «гейші» підійде краще всього.