Значення татуювання гексаграмма

тату гексаграммаТатуювання з різними геометричними фігурами досить популярні. Особливо, якщо ця фігура має особливий символізм. Наприклад, дуже цікаві ідея і значення татуювання гексаграма.

Гексаграмма — це не просто геометрична фігура у вигляді шестикутної зірки, що нагадує двох, накладених один на одного трикутників; це серйозний, древній символ, який існував у багатьох культурах світу під різними назвами: Зірка Давида, макендовид, Зірка Голіафа, Соломонова печать та інші.

Значення татуювання гексаграма дуже багатогранне -це внутрішня гармонія і всілякі блага: достаток і Краса, світ і спокій, задоволення і щастя. Це обумовлено симетричністю фігури. Завдяки цьому, гексаграмма також є символом гармонії між двома протилежними началами, між двома світами: внутрішнім світом людини і зовнішнім. При цьому духовність уособлює трикутник, що дивиться вгору; а матеріальне – той, що дивиться вниз.

Ще одна причина, по якій гексаграмма уособлює гармонію і баланс в тому, що з точки зору математики це ідеально збалансована фігура. Таким чином подібний символ на шкірі буде говорити про свого власника, як про натуру філософську, мислячу. Ця людина вірить, що у Всесвіті все взаємопов’язано і знаходиться в гармонії. Звичайно, багато людей наносять на шкіру таке тату, як данину віросповіданню. Це ідеаліст, який живе по совісті і все в житті робить по совісті. Так як він знає, що в світі де все взаємопов’язано, все закономірно. Це впевнена в собі людина, до якої тягнуться люди, а тому вона може бути лідером. Відомо, що зірка Давида — дуже важливий символ в іудаїзмі. Гексаграма – як символ відданості Богу більш чоловіче тату.

А ось для дівчини цей символ на шкірі буде виконувати функцію захисного амулета. Він буде захищати свою господиню від будь-якого поганого впливу і від прийняття невірних рішень. Таке тату підійде жінці добрій, з чистими помислами і духовними устремліннями.

Також гексаграма, як єднання двох трикутників, символізує союз чоловіка і жінки, Інь і Ян. Це гарна ідея для парних татуювань закоханих або для людини, яка бажає залучити в своє життя гармонійні, щасливі відносини.

Малюнок гексаграми, незважаючи на свій класичний вигляд, в тату може бути виконаний в будь-якому стилі, в будь-яких розмірах і в будь-яких кольорах.

Нажмите иконку, чтобы сохранить!

error: Внимание! Контент защищен. СОХРАНИТЕ (СКОПИРУЙТЕ) ССЫЛКУ НА СТРАНИЦУ В СОЦ.СЕТИ, ЗАКЛАДКИ БРАУЗЕРА, ЗАМЕТКИ ВАЙБЕР И ТП...