Тату геометричні фігури


Кращі тату-майстра в Києві поділилися спостереженням, що найпопулярнішою геометричною фігурою в цьому мистецтві є саме тату трикутник. Адже зовні такий малюнок залишається досить простим, але в той же час має і багато граней. Трикутник можна використовувати однаково успішно як окремий малюнок або елемент тату, так і цікавим вийде варіант, де трикутник служить своєрідним обрамленням основного малюнка. Це дає можливість клієнтам тату-салонів, так і майстрам практично в будь-якому малюнку, ескізі використовувати цей геометричний знак.

Якщо говорити про символізм цієї фігури, то можна з упевненістю сказати, що трикутник має досить різноманітні значення. Найбільш поширеними з них є наступні — творчість, гармонія, влада, любов, правда, мудрість, божество, сонце, душа, життя, серце, стабільність, вода, жорсткість, родючість, вода і вогонь.

Також можна зустріти цей знак і в релігійній тематиці. Наприклад, Трійця в християнстві, буддистські тріади, триєдина природа Всесвіту, ролі батька-мами-дитини в сім’ї та сила трьох — духу, любові і розуму.

Для тих, хто переживає про приналежність трикутника виключно до чоловічих або жіночих знаків, є відмінна новина. Це одночасно ідеальний варіант як для чоловіків, так і для жінок. Трикутник несе в собі величезну силу чоловічого початку. Але в той же час, він втілює в собі материнське, жіноче начало.

Важливо відзначити, що трикутну форму мають багато знаків і тату символів. Наприклад, тату грецької дельти може символізувати життя і Всесвіт, космос.

Знак гексограмма може мати значення чоловічого і жіночого єднання. У китайській культурі можна зустріти образ Тригона, який підвішений мечами у вигляді трикутника. Він символізує відновлення, відродження. Також можна часто зустріти тату з кресленнями трикутника Піфагора або його інструменту, що несе значення мудрості, знань.

Напевно, всі чули про такий знак, як Око Гора, який також зображується за допомогою трикутника. Можна зустріти і інші назви, як око Будди, Юпітера, Люцифера. Таке зображення також несе значення мудрості, духовного пізнання і світла, рівноваги і балансу в життя. Візуально цей символ зображується як око, обведене трикутником. Іноді можна зустріти ще й варіант, де і цей геометричний символ обводять навколо.

Також корисно розуміти, що таке татуювання може послужити ще й дуже сильним оберегом. Вважається, що така фігура має потужну силу для відводу пристріту або інших небажаних дій на людину.