Стиль тату Геометрія (Sacred Tattoo), геометричні татуювання.


Геометричне татуювання, засноване на магії точних геометричних візерунків, – саме так можна сказати про стиль Sacred Tattoo, що вважається одним з найбільш древніх і таємничих.

Даний вид натільного живопису постає різноманітними геометричними візерунками, які виглядають так, ніби майстер у роботі користувався не машинкою, а лінійкою, циркулем і олівцями. Таке татуювання було неймовірно поширене серед представників різних таємних товариств. Геометрія могла означати єдність життя і смерті, нескінченність буття, символізувати якесь таємне божество або ж бути головним знаком для виклику духів.

Безперечно, форма таких татуювань має пряме відношення до духовності. Кожен з елементів – це символ чого-небудь. Наприклад, коло слід розцінювати як символ нескінченності, тоді як квадрат символізує сталість і консерватизм.

Кількість священних символів в людській історії просто не має меж, представники різних культур можуть абсолютно по-різному ставитися до однієї і тієї ж фігури. Деякі вважають за краще робити татуювання у вигляді суворого геометричного візерунка, вважаючи його захисним символом, деякі ж закладають в нього більш глибокий сенс.

Геометрія в духовному житті є вкрай важливою складовою, жодна з форм не існує просто так, кожна з них володіє певним змістом. Найпростішим прикладом можна вважати Хрест господній, кожна з перекладин якого відповідає певному поняттю.

Другим досить яскравим прикладом можна вважати знаменитий кельтський вузол, який іменується “трискеле”. Трохи відомо, що тріскелі – це не просто гарний візерунок, а носій таємного сенсу, що позначає біг часу або сталість руху Сонця.

Таким чином, стиль геометричні тату (sacred tattoo) дозволяють клієнту отримати візерунок, який буде володіти певним змістом, візерунок буде випромінювати енергію: негативну або позитивну.

Перед тим, як прикрасити своє тіло таким чином, слід чітко зважити всі фактори і вивчити історію візерунка, який вам сподобався найбільше. Слід розуміти, що Ви отримаєте не просто красиву картинку, а потужний талісман, енергія якого може обернутися не тільки на благо.