ГІТАРА ТАТУЮВАННЯ

ГІТАРА ТАТУЮВАННЯ
Тату-майстри відзначили, що найпопулярнішим музичним інструментом в татуюванні є гітара. При чому в ескізах може зображуватися не тільки вся гітара, але і її окремі частини.

Звичайно ж, логічно уявити, що такі ідеї для татуювання в основному вибирають музиканти, люди пов’язані з цією індустрією. Це можуть бути як професійні артисти, так і просто любителі, самоучки або навіть звичайні слухачі-меломани.
Малюнок з електрогітарою частіше вибирають рок-музиканти, шанувальники цього напрямку в музиці. Таке тату символізує любов до гітари, як інструменту, його звучання. І в той же час, такий натільний малюнок може сказати про захоплення його носія грою на цьому інструменті, значить гітара займає дуже важливе і значуще місце в житті людини.

Але важливо зауважити, що татуювання з гітарою може мати значення і посили, що зовсім не відносяться до світу музики. Приміром, риф гітари може свідчити про те, що людина задоволена своїм життям, ходом подій у ньому, живе в повній гармонії. Музичний інструмент у вигляді малюнка на тілі говорить про романтичність, тонку душевну організацію володаря такого татуювання. Також тату гітара може бути знаком життєвої мудрості і глибини душі людини.

Творчі люди можуть сприймати такий малюнок як талісман, амулет для себе. Це може бути символом натхнення, віри в себе, свої сили, свій талант, музою для створення нових ідей в улюбленій справі.

Особлива увага приділяється в такому татуюванні і додатковим деталям композиції всієї тату. Гітара у вогні символізує сміливість, впевненість у собі і своєму таланті. Якщо гітара зображена разом з танцюючими під неї скелетами і черепами, це може бути знаком примари до смерті. Гітара з крилами має значення безтурботного життя.

Якщо в малюнку інструмент знаходиться в руках у дівчини, це швидше за все тюремне татуювання. Такі тату набивають собі жінки ув’язнені, які в такий спосіб показують оточуючим свою нетрадиційну сексуальну орієнтацію.

Також при всьому цьому дуже важливо розуміти, що в сучасному світі все меншу увагу приділяють значенню татуювання і більше його естетичному вигляду. Тому дуже часто татуювання доповнюють просто красивими елементами, без будь-якого смислового навантаження. Швидше додаткові елементи служать прикрасою основному малюнку.

Наприклад, гітара може бути доповнена нотами, скрипковим ключем, квітами або іншими візерунками і орнаментами. Найчастіше таке оформлення тату вибирають для себе жінки.

Також часто на гітарах добивають різні написи, цитати, тексти пісень, імена улюблених виконавців, кумирів або просто близьких людей.