Значення татуювання Гладіатор, Римський воїн, Спартак.

У сучасній мові, Гладіатор це боєць, приречений на бій не залежно від свого бажання. Ними ставали раби, військовополонені, в гладіатори могли “продавати” або “здавати”. Але були випадки, коли гладіаторами ставали вільні люди, які потребували грошей, нерідко це був їх останній крок у житті. Для римського суспільства, гладіатор, не що інше, як майстерна розвага, що втамовує спрагу кривавих сутичок і небувалих видовищ.

Татуювання Гладіатор символізує мужність, безстрашність, а також це може бути символ вірності і непохитності. Так як гладіаторами ставали невільниками, і кожен з них прагнув до свободи, то першорядне значення цього татуювання це свобода. У сучасному світі це прагнення до свободи думок і почуттів. За виразом обличчя, зображеного лицаря, можна судити про характер виконаного тату. Міміка застиглого героя і по його поза, можуть мати різні значення, і висловлювати різні почуття: від надії і устремління, до ненависті і розчарування.

Міцно увійшли в моду зображення Гладіаторів. Все частіше можна зустріти людину з таким малюнком, який символізує той нелегкий час і захоплюючі бої. Такі тату більше підходять чоловікам, ніж жінкам, вони переносять нас в минуле, в епоху відваги і битв, доблесті і героїзму. Часто зображуються гладіатори Риму та Італії, герої легенд-Геракла і Спартака. Таке татуювання буде ефектно виглядати як в чорно-білих тонах, так і в кольорі.

Спартак очолив повстання на місцевості прогресивної Італії. Його армія розбила чимало римських легіонів, це було найбільше повстання Спартака і рабів у Римі. Спартак слідував думку філософа Гая Блюссія: “останній стане першим і навпаки” татуювання із зображенням Спартака символізує безстрашність, незламний характер, прагнення до перемоги.

Воїни як персонажі зображення тату, дуже популярні, тому що вони уособлюють сміливість, відвагу, хоробрість, доблесть і сильний характер. Сильні духом і тілом, воїни стають героями саг, балад, повістей, романів, міфів і пісень. Було знято кілька сотень фільмів про спартанців і гладіаторів, вікінгів і самураїв. У наш час татуювання з Воїнами дуже популярні. Зображення ідеально буде виглядати на передпліччі, руці і литках ніг. Таке татуювання завжди прикрасить ваше тіло, зіграє важливу роль в житті і буде нести певний сенс.