Татуювання очі


Тату-майстри зізналися, що однією з найцікавіших і красивих ідей для татуювання є тату очей. Такий малюнок буде виглядати дуже ефектно і незвично як на чоловічому тілі, так і на жіночому. Особливо заворожуюче такий малюнок виглядає, виконаний в стилі реалізм. А якщо говорити про значення татуювання ока, то тут варіантів може бути дуже багато.

Тату очей може нести значення сонця, місяця. Це символ дня і ночі. Також можна такий малюнок на тілі трактувати як образ світла, зірок, знак якоїсь всеприсутності.

Також татуювання з очима може мати значення в собі контролю, нагляду, пошуків правди і істини. Це символ мудрості, знань, інтуїції і осяяння. Також такий малюнок може позначати зайву чуттєвість, проникливість і пильність. Також це може позначати присвячення свого життя, часу своїм мріям і цілям. Вважається, що таке натільне зображення наділене якимись містичними силами, сенсом, потойбічним світом, душею. Також деякі власники такого татуювання вносять в неї значення самотності і почуття провини за вчинені колись вчинки.

Також вважається, що татуювання з очима є дуже сильним оберегом, талісманом. Люди вірять, що такий натільний малюнок може служити захистом і забезпечити стабільність в житті людини. Якщо зображене на ескізі не просто звичайне око, а всевидюче око, то можна стверджувати, що людина прагне посилити свою інтуїцію, шосте почуття, залучити в своє життя удачу. Зовні такий малюнок зображується як око, обведений трикутником зовні. Існують ще й інші значення всевидючого ока-сила, духовність, рівновага, Трійця, єдність.

При всьому цьому також можна знайти і негативні значення тату очі. У кельтській культурі це образ заздрості, черствості душі, не здатність чинити благородно. У масонських уявленнях, такий малюнок є знаком самого сатани.

Досить часто можна зустріти ще й тату очі Хоруса. Хорус-це божество ще з Давнього Єгипту, яке замість людської голови мало голову сокола. Звичний вигляд його очі зображуються трохи довгастої форми, обов’язково з бровою в малюнку і завитком внизу ока. Такий малюнок на тілі буде символізувати перемогу.

Досить поширеним ще залишається зображення ока всередині долоні. Такий знак називають хамса. Він прийшов зі східних культур. Тату долоні з оком, обов’язково відкритим, несе з собою символізм домашнього вогнища, затишку, благополуччя і щастя в сімейному житті.

Особливу увагу варто звертати ще й на доповнючі елементи, деталі тату очей. Наприклад, сльоза у очах буде свідчити про смуток, печаль і жаль про щось у своєму житті володаря такого татуювання. Якщо у ока є крила в малюнку, це може говорити про легкість, небесний простір.

Часто використовуються не людські очі, а очі тварин, В основному, хижаків. Це також може служити певним захистом від злого впливу з боку навколишнього світу.