Все, що потрібно знати про Гліттер блиск тату

Все, що потрібно знати про Гліттер блиск тату
Спеціалісти тату студії раді помітити, що татуювання з кожним днем стають все популярнішими і популярнішими. Звичайно ж, ця популярність могла б бути в рази більше, якби не страх більшості бажаючих зробити тату. Багато хто боїться, що з часом вони пошкодують про своє рішення.

Саме з цієї причини в сучасному суспільстві з’являються нові способи випробувати свою готовність до малюнка на тілі. На сьогоднішній день можна зустріти пропозиції намалювати татуювання фарбою, тату хною, які в майбутньому можна легко змити.
Але мало хто знає про один з таких способів намалювати татуювання-глітер татуювання. Малюнок виконується у вигляді блиску. При чому він не боїться води і його не так легко змити. Зазвичай малюнок тримається близько двох тижнів. А сама технологія нанесення малюнка досить легка і проста.
Спочатку необхідно підібрати малюнок, який сподобається і місце нанесення малюнка. Обов’язково фахівець з нанесення малюнка повинен знежирити шкіру, щоб клей краще взявся і добре тримався.

Далі виготовляється трафарет і перебивається малюнок на шкіру. З цього контуру наносять гіпоалергенний клей. Цей клей обсипають зверху блискітками. На цьому весь процес набивання татуювання і завершений.
У деяких спеціалізованих магазинах можна придбати готові набори для нанесення гліттер тату. Тому такий вид мистецтва може стати доступним і безпечним абсолютно для кожного.
Гліттер татуювання вельми незвичайний вид малюнка на тілі. Та й за своїм виглядом не особливо нагадує справжнє татуювання. І тим не менш, такі малюнки будуть дуже симпатично виглядати на шкірі, блищати. До того ж такий вид малюнка дозволяє експериментувати і міняти малюнки на тілі буквально кожен місяць.

Фахівці, які займаються таким видом тимчасових татуювань склали невеликий список рекомендацій з використання таких малюнків. По-перше, в силу того що татуювання таке несправжнє, воно може легко стертися. Тому варто уникати таких місць для нанесення які будуть стикатися і тертися з одягом.
Такий малюнок також доведеться сушити феном, щоб він нормально висох. А першу добу з нанесення малюнка його не можна буде мочити взагалі. Змити фарбу зі шкіри можна буде простим ватним диском, змоченим в спиртову рідину.
Загалом, такий варіант натільного малюнка підійде для тих, хто ще не готовий зважитися на справжнє татуювання, але є величезне бажання спробувати прикрасити своє тіло незвичайними малюнками.