Значення татуювання Голуб


Така чудова пташка має наступні значення — любов, надія, вірність, свобода, мир, дух.
Своєю ніжністю і красою зображення голуба завжди приваблювало бажаючих зробити незвичайне татуювання . І не дивно, адже саме його люди ще з давніх часів сприймають як позитивний і добрий знак. Особливо підходить цей малюнок жінкам і дівчатам через присутніх в птиці образів любові і жіночності.

Варто відзначити, що татуювання із зображенням голуба більше популярне в країнах Західного світу. Це пов’язують з тим, що там більше поширена релігія християнства. У їх віруваннях птах є символом Святого Духа, хорошою прикметою, людської душі і миру, порядності і непорочності. Згідно історії про Ноя, який під час потопу відпускав з ковчега голуба, в християнстві такий птах, який тримає в своєму дзьобі оливкову гілочку, символізує надію і прощення. Якщо гілка пальмова, то це знак життя і перемоги в боротьбі зі смертю. Також існують легенди, що голуб білого кольору — це образ врятованої душі, якщо кілька голубів — щаслива родина, а зграя голубів — це всі люди, які вірять в Бога.

В китайських традиціях голуб є символом весни, вірності, землі, материнської любові. Також можна зустріти і зовсім інший образ — хтивість, як інша сторона образу непорочності. Вважалося, що птах був помічником семітської богині любові — Астари. Між іншим, саме за її образом пізніше з’явилися Афродіта в Греції, купідони Адоніс і Ерос в Римі. В їх культурі і звичаях воркування голубів асоціювали з сексуальними втіхами і процесом народження дітей.
Японці ж зображували птицю з мечем. Для них вона була символом миру. При чому мова йде тільки про Жіночий рід, гольбь-чоловік навпаки символізував війну. Також існував образ бога Хачимана з голубом, який мав значення вічності, поваги і довголіття. Бог померлих Яма у індусів посилав голубів в якості своїх послань на землю. В ісламських віруваннях вони мали образ трьох святих і часто зображували їх на колонах.

Стародавні шумери шанували голуба за його силу, порівнюючи їх з божеством. Його часто малювали разом з Великою матір’ю Іштар. Євреї птахів приносили в жертви, виконуючи обряди звільнення від гріхів в храмах. Та й взагалі Голуб є якоюсь емблемою Ізраїлю. У Старому Завіті він згадувався як простий, невинний, нешкідливий образ і істота. Те ж значення він має і для жителів Єгипту.

Тобто, підводячи підсумки можна переконатися, що голуб у всіх країнах, культурах і релігіях асоціювався тільки з позитивними образами. З цієї причини татуювання з його зображенням може стати своєрідним оберегом для людини від усілякого зла у всіх його виразах.