Готичні татуювання (Gothic tattoo)

Якщо підходити до явища готичних татуювань в загальному, то їх цілком можна розділити на пару категорій:

– Готичні татуювання , що представляють стиль фентезі. У даній категорії можна говорити про Малюнки фей, драконів і тому подібне. Дані зображення уособлюють тих істот, віра в яких почала активно поширюватися в середньовічну епоху. Звичайно, в даній категорії також присутні і створення не міфологічні, а ті, що реально існували в природі;

– Татуювання, які виглядають, подібно містичним символам. Дані зображення безпосередньо пов’язані з чаклунством, відьмами, таємними знаннями і магією. Рунічні символи, геометричні зображення – все це входить в дану категорію татуювань. Ставлення до готичного татуювання в суспільстві поки досить суперечливе.

Багато хто вважає, що носії цих зображень-сектанти, які поклоняються Сатані. Ця думка в корені неправильна, адже не можна зіставляти готичне татуювання і сатанізм. Дане порівняння виглядає настільки ж безглуздо, як, наприклад, зіставлення готичної архітектури і віри в диявола. Готичний натільний живопис не несе в собі негативної енергії, він лише допомагає носію висловити своє ставлення до світу, дає можливість завжди бути поруч зі своїм улюбленим символом або талісманом.

Готичні зображення завжди відрізняються вишуканістю і витонченістю. У них немає місця грубим і опрацьованим деталям, які характеризують деякі інші популярні стилі татуювання. Майстри, що працюють в готичному стилі, завжди намагаються приділяти увагу навіть самим незначним і малопомітним деталям зображення.

В деякій мірі, майстер готичного татуювання подібний до фахівця, що працює в стилі реалізм – настільки точно він намагається передати всі деталі зображення. Звичайно, на відміну від реаліста, готичний татуювальник працює над вигаданими образами, які, однак, зробили значний відбиток у людській історії і культурі. Тонкі лінії, містика, велика кількість темного кольору – ось основні риси сучасного готичної татуювання, яке зуміло об’єднати в собі всі символи, що коли-небудь зустрічалися в історії людства.