Тату Графіка (45+ Фото) | Красива Стильна Техніка Тату

Тату стиль графіка: особливості, популярні ідеї та їх значення

В останні десятиліття з ростом популярності натільного живопису з’явилося кілька нових стилів татуювань. Малюнки на тілі перетворилися на дивовижні витвори мистецтва як для чоловіків, так і для представниць прекрасної статі. Серед сучасних напрямків сьогодні на піку моди в Києві виявилися тату в стилі графіка. Це монохромні ескізи, виконані за допомогою особливої техніки.

ЗМІСТ

графика тату

ХАРАКТЕРНІ РИСИ СТИЛЮ ГРАФІКА

Для створення графічного тату майстер виконує малюнок за допомогою комбінування ліній, штрихів, точок і плям. Замальовка зображення і нанесення тіней здійснюється за допомогою штрихування, тобто з використанням маленьких рисок або великої кількості точок.

Важлива не тільки індивідуальна манера роботи майстра, але і дотримання відмінних рис стилю татуювання:

 • чіткість контурів всіх елементів зображення;
 • виразність за допомогою насиченого чорного кольору, використання одного відтінку для всього малюнка;
 • точна геометрія;
 • відсутність розмитих деталей;
 • створювані тіні виключно жорсткі, схожі на штрихи олівця.

графика тату месяц

ОСОБЛИВОСТІ ТАТУЮВАННЯ В СТИЛІ ГРАФІКА

Головна відмінна риса напрямку полягає в чіткості і точності ліній і контурів. Тому графічне тату категорично не підходять для вигинів тіла, так як малюнок не повинен переломлюватися і змінюватися при русі. Подібні татуювання краще не наносити на лікті, коліна, жіночі груди, сідниці і живіт. При цьому відмінно виглядають тату графіка на руці, а саме на передпліччі, зап’ясті або в зоні рукава. Крім того, ефектно виглядають ескізи в області спини, над грудьми, на стегнах і литках.

Досвідченому художнику відомо, що поділ стилів тату часто має досить умовний характер. Не рідко в сюжетних композиціях спостерігається змішування різних напрямків. У стилі графіка тату рідко доповнюються елементами іншої спрямованості. Різкість, конкретику, відсутність розведеного кольору не прийнято поєднувати з деталями, запозиченими з інших стилів.

графика тату цветы

ПОПУЛЯРНІ СЮЖЕТИ

Стиль тату графіка вважається універсальним, тому підходить як для чоловічої половини людства, так і для представниць прекрасної статі. Художники створюють ескізи використовуючи образи птахів, тварин, комах, людей і людиноподібних істот. Крім того, широко застосовується рослинна тематика, малюються композиції з деревами, чагарниками, квітами. Не обійшла стороною графіка класичні черепа і скелети. При цьому тлумачення зображення не належить до стилістичної спрямованості, тобто обраний об’єкт для сюжету має власне значення незалежно від стилю татуювання.

Сьогодні в Києві спеціалізовані салони і сайти пропонують побачити фото готових прикладів тату для дівчат і молодих людей. Найбільш популярними вважаються такі варіанти графічних татуювань:

графика тату пейзажСтиль тату графіка вважається універсальним, тому підходить як для чоловічої половини людства, так і для представниць прекрасної статі.

 1. Вовк – символізує хоробрість, відвагу, незалежність, вірність сімейним традиціям. Іноді представляє самотність або агресію.
 2. Тату лев означає владу, благородність, силу. Зображення царя звірів на тілі асоціюється з надійністю, величчю і мудрістю.
 3. Орел є символом свободи і спостережливості. Він птах високого польоту, пильно бачить все, що відбувається навколо.
 4. Тату лисиця позначає неабиякий розум, допитливість, незалежність від чужої думки. Може представляти хитрість і спритність.
  графика тату лис
 5. Пугач асоціюється з нічним способом життя, мудрістю, розважливістю. При цьому татуювання з птахом видає хижу натуру.
 6. Тату квіти в графічному стилі виглядають строго. Символізують молодість, життєву силу, іноді печаль.
 7. Шрифти – використовуються фрази на різних мовах або окремі слова, що мають для людини важливе значення. Часом це можуть бути цифри або комбінації букв.
 8. Кішка уособлює норовливість, спритність, свободу. У кішки Сім життів, тому вона є символом везіння.

графика тату котКішка уособлює норовливість, спритність, свободу.

Для оригінальних сюжетів художники вибирають фантастичних сутностей, жіночі обличчя з квітами замість волосся, пір’я птахів, гірські вершини, комах всередині графічних ліній. Стиль поєднує простір для уяви майстра і чіткі правила техніки нанесення.

Тож не дивно, що саме татуювання в стилі графіка сьогодні набирають все більшої популярності. Особливо у клієнтів тату-салонів в Києві. Універсальні, яскраві, контрастні, строгі і незвичайні ескізи – це вибір сучасного покоління.

ПОДИВІТЬСЯ ГАЛЕРЕЮ З ФОТО-ПРИКЛАДАМИ ТАТУ ГРАФІКА

Нажмите иконку, чтобы сохранить!

error: Внимание! Контент защищен. СОХРАНИТЕ (СКОПИРУЙТЕ) ССЫЛКУ НА СТРАНИЦУ В СОЦ.СЕТИ, ЗАКЛАДКИ БРАУЗЕРА, ЗАМЕТКИ ВАЙБЕР И ТП...