Значення татуювання гранат

татуювання гранатТатуювання з фруктами — дуже яскрава і соковита ідея, тому все більше людей вибирають їх для своїх натільних малюнків. При чому, кожен хоче підібрати більш оригінальний варіант і по зовнішній естетиці, і за змістом. Наприклад, дуже цікаве значення татуювання гранат.

Ще з давніх-давен, багато народів знали, що гранат має лікувальні властивості і використовували його як ліки. Настільки незвичайна форма і структура фрукта багатьох приваблювала, а тому до нього навіть ставилися як до «короля фруктів».

Значення татуювання гранат залежить безпосередньо від його кольору. Насичений червоний буде символізувати пристрасть і темпераментність власника тату. Також це колір життєвої енергії і сил. Тому такий малюнок на шкірі підійде ексцентричній, емоційній людині, або ж тому, хто хоче стати більш сміливим і енергетично наповненим. До того ж цей образ уособлює життєлюбність і оптимізм, позитивне ставлення до життя. Ця ідея підійде людині, яка завжди на позитиві, ніколи не сумує і не здається.

Звичайно, всі відтінки червоного традиційно асоціюються з любов’ю. Так і тату у вигляді граната може бути символом почуттів, яскравих, насичених, соковитих, подібно цьому фрукту. Така ідея підійде людині влюбливій, яка закохуючись, кидається «в вир з головою». До того ж, через свою велику кількість насіння, гранат асоціювався з родючістю. Навіть були повір’я, що якщо жінка хоче мати дитину, їй потрібно доторкнутися до дерева граната. Тому таке тату підійде дівчині, яка хоче завагітніти і мати багато дітей.

Відомо, що гранатовий сік має безліч корисних якостей. Тому як образ він буде залучати в життя свого власника міцне здоров’я і енергію. До того ж, буде його захисним талісманом, оберігаючи від будь-якого зла ззовні і від будь-яких внутрішніх негативних почуттів: злості, заздрості і тп..

Ще одне значення татуювання гранат — це багатство і достаток. Знову таки через велику кількість насіння, соковитості і яскравого кольору, він асоціюється як раз таки з розкішшю і достатком.

Одним словом, татуювання у вигляді граната буде позитивним символом, що притягає в життя свого власника всілякі блага. Виконати гранат на шкірі можна в будь-якому стилі від мінімалістської графіки до объемого реалізму. Підійде для нього абсолютно будь-яка частина тіла. Але за змістом краще залишити фрукту його насичений колір. Також можна створити велику кольорову композицію, поєднавши гранат з іншими фруктами.

Нажмите иконку, чтобы сохранить!

error: Внимание! Контент защищен. СОХРАНИТЕ (СКОПИРУЙТЕ) ССЫЛКУ НА СТРАНИЦУ В СОЦ.СЕТИ, ЗАКЛАДКИ БРАУЗЕРА, ЗАМЕТКИ ВАЙБЕР И ТП...