Тату Гриби (50+ Ідей) — Кращі Приклади Тату з Грибами

Татуювання гриби: значення і кращі ідеї

Гриб тату – неординарна прикраса тіла. Але крім того, що такі татуювання змусять оточуючих звернути увагу на людину, вони несуть і велике смислове навантаження. Тату з грибами може бути, як позитивним символом, так і негативним.

ЗМІСТ

Тату гриб

Значення тату гриб

Татуювання з грибами з’явилися ще кілька тисячоліть тому в Китаї. І це не дивно, адже в цій країні грибам приписують магічне значення. Вони вважаються символами воскресіння, довголіття і успіхів у житті. При цьому китайці досі вважають, що гриби уособлюють і демократію, мир у всьому світі. Наприклад, завдаючи гриб лінчжі на одяг або на предмети вони вірили, що їм дарується безсмертя, а найзаповітніші бажання виконуватися. Магічними властивостями наділяли і гриби чу. Таке татуювання грибу вважалася «божественним», що захищає від темних сил і пристріту.

Тату гриб

Але не тільки в Китаї були татуювання гриба. Наносили їх і люди, які проживали в Африці і Сибіру. Вони вважали, що гриби є символами просвітлення і вищого знання. Виходить, що, завдаючи ескізи тату гриби, людина наділяється вдачею, завзятістю і таємним знанням.

У Європі у тату гриби значення дещо інше. Пов’язували цей символ з родючістю, продовженням роду і мудрістю.

Тату гриб

Зрозуміло, що загальне значення тату з грибами позитивне. Люди, що завдають таке зображення на тіло, хочуть стати мудрішими, можливо розширити свій розум і стати більш творчими. Але значення можуть бути кардинально різними в залежності від того, що саме за гриби зображені будуть на тілі.

Види тату з грибами

Боровик – білий гриб, зображення якого досить часто завдають на тіло. Він означає мудрість, скромність, творчість. Тату може бути, як одиночним, так і з додатковими елементами, наприклад, гілками та листами, з маслятами.

Тату гриб

Наносити тату поганки на своє тіло – не найкраща ідея. Це символ марнотратства, втрати, небажання вдосконалювати своє життя. Також майстри стверджують, що зображення поганок можуть залучити удачу на час, але в кінцевому підсумку все обернеться негативними наслідками.

Тату грибА ось мухомори на руці або таке тату на спині – знак позитивний незважаючи на те, що гриб отруйний.

Особливо «люблять» його ясновидці, маги, ворожки.Вони приписують тату мухоморові надприродні властивості, наприклад, божественну допомогу при проведенні ритуалів, вище знання непізнаного і незвичайного для простої людини. Але також у мухоморів є й інші, більш утилітарні значення. Ці гриби вважаються символами з’єднання чоловічого і жіночого начала. Червоний капелюшок – жіноче, ніжка – чоловіче. Зображуючи татуювання мухомор на тілі людина наділяє себе великою життєвою силою.

Тату гриб мухомор

Тату галюциногенні гриби виглядають досить незвично. Вибирають їх переважно люди творчі, які хочуть відкрити для себе нові горизонти. Галюциногенні гриби позначають яскраві фантазії, неординарні мрії, здатність знаходити головне в потоці буденних речей.

Тату гриб

Тату гриб з гри Маріо. Маріо – це комп’ютерний персонаж. Татуювання в мультиплікаційному стилі не має будь-якого філософського підтексту. Вона відмінно підійде для фанатів гри.

Багато фанатів знаменитого на весь світ реп-виконавця хочуть повторити тату Емінема. Татуювання досить складнк і виконувалася як мінімум кілька сеансів. Череп, стилізований під гриб, виконаний в мультиплікаційному стилі. Набив таке тату Емінем після смерті дядька Ронні, який наклав на себе руки.

Тату гриб

Ядерний гриб має зовсім інше значення, адже він не з царства еукаріотичних організмів. Це фізичне явище, яке виникає під час вибуху. Таке татуювання – це символ яскравості, в деяких випадках люті. Вибирають її люди з вибуховим характером, які хочуть якось змінити, вплинути на світ.

Тату гриб

ПОдивіться ГАЛЕРЕЮ з ФОТО-ПРИкладами ТАТУ Гриб

Нажмите иконку, чтобы сохранить!

error: Внимание! Контент защищен. СОХРАНИТЕ (СКОПИРУЙТЕ) ССЫЛКУ НА СТРАНИЦУ В СОЦ.СЕТИ, ЗАКЛАДКИ БРАУЗЕРА, ЗАМЕТКИ ВАЙБЕР И ТП...