Татуювання за мотивами мультфільмів Хаяо Міядзакі

Татуювання за мотивами мультфільмів Хаяо МіядзакіВидатний режисер сучасності — Хаяо Міядзакі відомий всьому світу своїми неперевершеними мультфільмами, які здобули неймовірну популярність, безліч нагород і полюбилися мільйонам глядачів. Його найвідоміша робота “Віднесені примарами” отримала Оскар за кращий мультиплікаційний і фільм просто нікого не залишила байдужим. Фанатів творчості цієї талановитої людини величезна кількість по всьому світу, багато з яких роблять собі татуювання за мотивами мультфільмів Хаяо Міядзакі.

Унікальна, впізнавана анімація Міядзакі настільки душевна і зворушлива, що кожен образ запам’ятовується, засідає в серці, викликає емоції. Багатьох персонажів фільмів цього режисера можна зустріти в якості натільних малюнків. Найчастіше наносять милу величезну істоту, що нагадує кота з мультфільму “Мій сусід Тоторо”. Символізм такого малюнка полягатиме в доброті і дружелюбності, душевній чистоті і спогадах про дитинство.

Татуювання за мотивами мультфільмів Хаяо Міядзакі виконують в різних техніках, незважаючи на те, що всі персонажі мають канонічний мультяшний вигляд, їх можна зробити в чорно-білих графіці, дотворку, лайнворку, блекворку; в барвистих нью-скулі або акварелі; або точно в такому ж вигляді, як у мультфільмі. Нанести такий малюнок можна в будь-якому розмірі і на будь-яку частину тіла. Такі тату абсолютно універсальні. Незважаючи на їх дитячу наївність, набивають їх і дівчата, і чоловіки будь-якого віку.

Доброта і віра в казку ніколи не втратить актуальність, але ж саме такі асоціації і викликають персонажі Міядзакі. Часто набивають відомого привида з фільму «Віднесені примарами». Цей образ оповитий загадкою і містикою. З цього ж фільму часто наносять красивого білого дракона, в якого перетворювався головний герой. Красива, чесна і войовнича принцеса Мононоке з однойменного мультфільму, також часто зустрічається в тату. Вона символізує боротьбу за справедливість і честь. З цього ж мульта також обирають образ Бога Лісу і маленьких біленьких істот, які населяли ліси і уособлювали дух природи. Такі ідеї вибере людина, яка любить природу.

Кожен з нас всередині назавжди залишається дитиною, яка вірить у казку. Такі добрі, милі і красиві Мультфільми, як у Хаяо Міядзакі викликають у нас саме такі почуття. Тому тату у вигляді образу з них завжди буде приносити своєму власникові і оточуючим тільки приємні емоції.