Як вибрати ідеї для тату

Сьогодні татуювання – це і модна прикраса, і спосіб самовираження і можливість заявити про свої погляди, смаки, індивідуальність. При цьому, варто добре подумати перш, ніж визначитися з картинкою, адже вона залишиться з Вами на все життя. Ми розповімо, як правильно вибирати ідеї для тату, щоб не помилитися і не шкодувати.

ЗМІСТ

идеи тату

З ЧОГО ПОЧАТИ

Перше питання, яке варто поставити перед собою: майбутній натільний малюнок повинен нести суто функцію прикраси або мати смислову складову? Більшості важливо, яке значення буде нести малюнок, тому намагаються знайти цікаві ідеї з відповідним змістом.

Ми радимо почитати інформацію про значення символів, які ви можете уявити в якості татуювань на своєму тілі. Символ може нагадувати про важливу подію або людину. Також часто для татуювань вибирають оригінальні образи, які розкажуть щось про свого власника: його погляди і життєві принципи, смаки і захоплення, риси характеру і тп.

идеи тату

ВИБРАТИ СТИЛЬ І РОЗМІР

І ось коли ви вже вибрали образ за змістом, наступне питання – в якому саме вигляді його втілити. В першу чергу, важливо визначитися: вам більше подобаються маленькі символічні зображення, або об’ємні композиції. Мініатюри частіше бувають жіночі. Адже представниці прекрасної статі люблять витончені зображення.

идеи тату

Тату для чоловіків повинні проявляти чоловічі риси: стійкість характеру, силу, впевненість, цілеспрямованість.

А ось ідеї для чоловіків частіше бувають об’ємними. Тату для чоловіків повинні проявляти чоловічі риси: стійкість характеру, силу, впевненість, цілеспрямованість. А відповідно і образи повинні бути серйозними і значними. Часто представники сильної статі вибирають рукава. Це суцільні композиції, що покривають всю руку, від плеча до зап’ястя, які відмінно підходять саме для хлопців.

Далі питання до стилю. Комусь до вподоби ідеї татуювань популярних модних течій. Такі, як: реалізм, графіка, дотворк, віпшейдінг, олдскул, біомеханіка та ін. А хтось, навпаки, вибере незвичайні оригінальні техніки, які проявлять його індивідуальність і унікальність.

ВДАЛІ МІСЦЯ

Наступним має бути рішення щодо вибору місця розташування для татуювання. Найпопулярніші варіанти такі:

  • Тату на груди
  • Тату на кисті
  • Тату на нозі
  • Тату на плечі
  • Тату на руці
  • Тату на спині
  • Тату на шиї
  • Татуювання на руці

Вдале місце залежить від розмірів і геометричної форми картинки. Наприклад тату на зап’ясті – найкращий варіант для чогось мініатюрного. А ось для тату напис підійде довгаста ділянка, як передпліччя, ключиця, гомілка і тд. Великі зображення, вдало розташовуються на рівних великих ділянках, це: тату на плечі, тату на спині, на грудях, на боці або на стегні.

идеи тату

ВІДМІННОСТІ ЖІНОЧИХ І ЧОЛОВІЧИХ ВАРІАНТІВ

У наш час стираються гендерні відмінності в багатьох питаннях. Але все-таки, ідеї тату для жінок і чоловіків, в більшості своїй, ще мають відмінності. Перші частіше віддають перевагу чомусь великому. Вони наносять великі композиції на всю руку, плече, груди, спину. Тобто, мужність можна проявити і підкреслити чимось значним. За тим же принципом, вибираються серйозні сюжети для зображень і стилі. Серед сильної половини людства популярні морди хижих тварин, спартанці та інші воїни, антична тематика і тп.

А ось жіночі малюнки частіше більш витончені. Дівочі тату обов’язково повинні служити прикрасою і підкреслювати фігуру і красу. Тому і місця для них вибираються відповідні: зап’ястя, ключиця, лопатка, щиколотка, ребра, під грудьми і тп. Красуні часто вважають за краще Квіткові, рослинні і мереживні мотиви. Також поширені зображення витончених звіряток, комах і міфічних істот: птахів, рибок, кішок, метеликів і тп.

идеи тату

ДЕ ВЗЯТИ ЕСКІЗ

Найскладніше питання в підборі ідеї для тату-це де ж брати конкретні ескізи? В першу чергу, варто промоніторити гугл картинки по потрібному запиту. Також в цьому питанні хороший помічник-сайт Пінтерест. Тут є великий вибір як ескізів, так і готових фото-прикладів. Також в мережі є велика кількість всіляких тематичних каталогів, де ви також можете щось підібрати.

Однак, якщо ви не хочете повторювати за кимось і робити щось шаблонне, то варто звернутися за допомогою до фахівця. Майстер салону запропонує цікаві тату за Вашими побажаннями. Він краще знає, як швидше і вдаліше знайти відповідні ескізи татуювань для кожного клієнта. Звичайно, важливо, щоб ви самі мали уявлення, що хочете і йшли до художника вже з вирішеними питаннями, описаними вище. У нашому салоні, наприклад, можна записатися на безкоштовну консультацію, де майстер відповість на всі питання і допоможе зробити правильний вибір. А якщо ви хочете взагалі абсолютно унікальну роботу, то він створить персональний проект на основі вашого бачення.

ПОДИВІТЬСЯ ГАЛЕРЕЮ З ФОТО-ПРИКЛАДАМИ ТАТУ

Задайте вопрос - мы онлайн!