Як правильно вибрати ієрогліф для татуювання

Як правильно вибрати ієрогліф для татуювання
Завжди Схід приваблював кожного з нас своїми таємницями і магією. Напевно, говорячи про східні країни, відразу у всіх виникають асоціації з різними написами та ієрогліфами. Здається, вони сповнені якихось таємниць і загадок. Свою історію вони беруть ще в Стародавньому світі. Іноді один ієрогліф може означати одне слово, іноді-ціле речення або навіть історію.

Історії різних татуювань в японському стилі практично завжди мають відношення до самураїв, відображають їх життя і традиції, культуру і вірування. Саме мистецтво татуювань передається мало не поколіннями. Дуже часто можна помітити, що різні і всілякі яскраві і барвисті натільні малюнки доповнюються якимись листами або написами. Такі Тексти несуть зазвичай з собою якийсь дуже глибокий сенс. Це можуть бути цитати з легенд і епосу, які можуть стати девізом всього життя.

Як відомо, в середньовічні часи робити собі татуювання у вигляді ієрогліфів дозволено було далеко не всім. Інша справа — сьогодні! Мало того, що практично кожен може дозволити собі легко і особливих клопоту зробити такий малюнок, ієрогліфи сьогодні є ще й напевно одним з найпопулярніших видів японських тату. При всьому цьому, часто люди навіть і приблизно не здогадуються про справжнє значення символу, який хочуть набити! Тому настійно рекомендується, якщо ви вже вирішили набити собі ієрогліф, проконсультуватися з філологом, зібрати більше інформації про свій знак. Ви ж не хочете помилково стати носієм тату з абсолютно безглуздим значенням?) Ще й добре, якщо ніхто про це, як і ви власне, не здогадується…

Найпоширеніші місця, які вибирають клієнти для ієрогліфів, це зап’ястя, спина або плечі. При чому для жінок популярним значенням символів є слова «Любов», «Краса», «Жіночність». Чоловіки частіше вибирають ієрогліфи, які несуть сенс – «Мужність», «Хоробрість». Деякі хочуть навіть набити своє ім’я за допомогою ієрогліфів! З огляду на особливість японської мови, це неможливо. Хоча при цьому можна домогтися, щоб звучання ієрогліфів були схожі на ім’я. Про сенс таких фраз навряд чи хтось замислюється..)

І, як не крути, Японська тематика дуже щільно засіла і в нашій культурі. Тому, якщо ви твердо маєте намір прикрасити своє тіло японським малюнком, сміливо звертайтеся в тату салон! Професійні майстри тату завжди допоможуть Вам з вибором малюнка, і з місцем нанесення, і завжди дадуть кілька дуже корисних порад.