Ієрогліфи татуювання та їх значення

Ієрогліфи татуювання та їх значенняУ культурі тату написи мають величезну популярність. Найбільш затребуваними мовами для таких символів є східні мови, як сучасні, так і застарілі. Таким чином, зображення ієрогліфів найглибші, оригінальні, затребувані, але, при цьому, різноманітні. Ієрогліфи вживаються в багатьох мовах: китайською, японською та багатьох інших. Тому прочитати напис нанесений на тіло можуть багато, але далеко не всі. І з-за цього дані зображення і загальнодоступні, і глибоко особисті.

Написи з ієрогліфами можуть означати різні речі. Це можуть бути почуття до будь-якої людини, емоції в певний момент, життєвий девіз.

Вони часто є оберегами – талісманами удачі, любові, щастя, багатства і радості. Дані зображення ще й символіка почуттів, тому їх роблять самі різні люди. Вважається, що певні знаки можуть притягувати удачу і щастя, тому ці тату так популярні.

Дані тату означають різні почуття і емоції: любов, ненависть, надію, щастя, горе, відданість. Ієрогліфи також говорять про відчуття, спогади, досвід людини. Ієрогліфи говорять і про характер володаря даного натільного живопису.

Також існують парні символи, у однієї людини один напис у другого – інший. Разом вони складають певне послання, до того ж воно служить зв’язком між володарями тату.