Інь-Ян – значення тату

Інь-Ян - значення татуФілософи Стародавнього Китаю вважали, що все в цьому світі складається з двох протилежних начал, Інь і Ян. Однак японці надали цій філософії свій неповторний, японський характер. Татуювання із зображенням Інь – Ян одна з найяскравіших, загадкових неповторних і універсальних символів, які дала нам культура Сходу.

Основною концепцією стародавнього Китаю і Японії, була мудрість, що все в цьому світі, кожна річ, кожне почуття, будь-яка ситуація, володіють двома протилежними полюсами, такими як: день – ніч, чоловік – жінка, добро – зло. Це є основою філософії фен – шуй.

Татуювання із зображенням символів Інь – Ян, виглядає як коло, який ділиться на дві половини, білу і чорну. Обидві частини симетричні один одному, і мають форму краплі. У центрі кожної частини є незначна частина протилежної. Вони знаходяться дуже близько один до одного, показуючи тим самим єдність двох протилежних енергій.

В мистецтві Фен – шуй символ Інь означає жіноче начало, також цей символ відноситься до стихій води, ночі, землі і парних чисел. Ян – навпаки, символ чоловічого початку, неба, сонця і непарних чисел. Також ці символи позначають об’єднання і боротьбу двох протилежних енергій. Але не дивлячись ні на що, ці протилежні енергії породжують один одного, вони не можуть існувати один без одного. Суть цієї взаємодії – гармонія у всьому.

Татуювання із зображенням Інь – Ян однаково підходить як чоловікам, так і жінкам, так як не має ні статі, ні віку. Тату універсально тим, що вигідно виглядає на будь-якій ділянці тіла. Але найбільш часто наносяться на руку, плече, передпліччя і спину. Розміри теж не змінять значення цього символу.

На сьогоднішній день дуже популярні татуювання Інь – Ян із зображенням протистоять один одному тигра і дракона, місяця і сонця. Також можна зобразити воду і вогонь, землю і небо. Ваша фантазія безмежна, якщо мова йде про тату з Інь – Ян. Деякі люди завдають тату, як символ любові, нагадування про те, що вони не можуть існувати один без одного.

Значення татуювання Інь – Ян означає для людини здатність жити і бути щасливим, не залежно від того, яка смуга настала у Вашому житті, чорна або біла. Для володаря цієї татуювання це символ гармонії в собі, душевного і розумового спокою, і сприймається по-своєму. Кожна людина наділяє цей символ своїм значенням і зрозумілим для нього сенсом.