Стародавні Індіанські татуювання і їх значення в сучасному світі

индеецВсе геніальне і популярне сьогодні-це давно забуті пережитки минулого! Такий закон діє у всьому — мода, музика, література і, звичайно ж, поширене сьогодні явище тату. Сучасне мистецтво татуювання багато в чому зобов’язане  древнім традиціям і релігіям народів усього світу. Колись буденні речі і зрозумілі практичні причини нанесення малюнка на тіло сьогодні стали популярною прикрасою сучасної людини!
Татуювання родом з давньої Індії популярні своїми загадковими традиціями і яскравими фарбами. З цієї причини вони є одними з найпоширеніших в сучасному світі.

Звичайно ж, стародавні народні татуювання тісно пов’язані з побутом і способом життя того часу та особливостями традицій певного народу. Індіанці в своїх натільних малюнках зображали своїх богів, також побутовий і тваринний світ, який  оточує- птахи, риба, худоба і багато інших.
Тварини мали надзвичайно важливу роль у житті народу того часу. Наприклад, всіляка худоба, що була у індіанця в ті часи, служила людям як виробник теплої вовни, це дуже часто рятувало їх життя взимку. Татуювання з їхнім зображенням – це данина і знак поваги тварині за їх шерсть, яка зігріває і м’ясо, яке їх годує. Можна зустріти і тату із зображенням вовка. Такий малюнок можна було зустріти на тілі мужнього воїна, який у своїй люті нагадував хижака. А малюнок з ведмедем на тілі, наприклад, просто так не набивали. Таке татуювання треба було заслужити, перемігши тварину в бою.
Тобто можна зробити висновок, що для індіанців чоловіків татуювання були дуже важливими і мали величезне значення. Завдяки ним можна було зрозуміти, які подвиги зробив і що заслужив чоловік. Якщо говорити на рахунок жінок, то вони почали вкривати своє тіло малюнками і візерунками значно пізніше. До того ж вони почали для них грати також і роль прикраси.
На жаль, не всі традиції цього нарду дійшли до нашого часу. При цьому одним з дуже популярних індійських стилів в тату мистецтві є саме татуювання племені Маорі. Це дуже популярні серед молодих прекрасних дівчат ловці снів, кокопеллі і багато інших… Причому набивають такі малюнки в абсолютно різному виконанні, а виглядають вони завжди цікаво і заворожуюче.