Ставлення суспільства до інтимних татуювань


Напевно, здивувати чимось сучасну людину вже складно. Сьогодні мало просто зробити якесь татуювання. Можливо, єдиним видом татуювання, яке все ще викликає безліч розмов і навіть засудження — це так звані інтимні татуювання. При чому до такого рішення ставляться люди по-різному. Одні вважають такі татуювання-непристойністю, інші впевнені, що це просто нестандартні пориви сучасної людини і в цьому немає нічого поганого і ганебного.

Дізнаємося ж невелику історію, звідки взагалі взялися і де беруть початок інтимні тату? Дивно, але коріння такого екзотичного способу прикраси свого тіла ще з Давнього Єгипту і Месопотамії. Тоді малюнки набивали на грудях або в нижній частині живота. В основному захоплювалися цим дівчата. Це могли бути різні візерунки квітів, знаків і елементів природи.

Існує також припущення, що в той час тату набивали також з метою якогось захисту, оберега. Малюнки наносилися, як символ вірності коханому і здорових спадкоємців.

Напевно, мода і популярність на подібні інтимні татуювання зростає з кожним роком сильніше. Величезна кількість тату салонів Києва готові підібрати і робити для вас татуювання будь-якої складності! Але також зауважимо, що інтимними татуюваннями можна назвати також і татуювання, які зроблені в місцях прихованих і не помітних для загального огляду, які легко можна буде сховати. Найчастіше їх роблять для дуже близького кола осіб. Це можуть бути зізнання в любові, пам’ять, нагадування про щось особисте і не для всіх. Безумовно, зустрічаються досить часто і інтимні тату для краси, просто порадувати око коханої людини.

До таких татуювань можуть відноситися тату зроблені на грудях, лобку, внизу живота, на сідницях, біля попереку або геніталій.

Іноді у дівчат можна помітити інтимні тату, які вони все-таки відкривають для погляду чужих людей. Це татуювання на попереку. Які не завжди можна приховати, особливо влітку. Хоча такі тату зазвичай і роблять з метою привернути увагу протилежної статі!

Дуже часто причиною, чому роблять інтимні татуювання є:

1. Привернути увагу чоловіка

2. Бажання поміняти щось в собі радикально і сміливо

3. Здивувати і порадувати таким сюрпризом коханого

4. Розігріти і внести нові фарби у відносини.

Якою б не була причина Вашого рішення, варто не раз зважити і обдумати, перш ніж прямувати в тату салон. Адже варто пам’ятати, що татуювання залишиться з Вами назавжди. А коханий, на жаль, може помінятися…)