Ставлення суспільства до інтимних татуювань

Ставлення суспільства до інтимних татуювань
Напевно, здивувати чимось сучасну людину вже складно. Сьогодні мало просто зробити якесь татуювання. Можливо, єдиним видом татуювання, яке все ще викликає безліч розмов і навіть засудження — це так звані інтимні татуювання. При чому до такого рішення ставляться люди по-різному. Одні вважають такі татуювання-непристойністю, інші впевнені, що це просто нестандартні пориви сучасної людини і в цьому немає нічого поганого і ганебного.

Дізнаємося ж невелику історію, звідки взагалі взялися і де беруть початок інтимні тату? Дивно, але коріння такого екзотичного способу прикраси свого тіла ще з Давнього Єгипту і Месопотамії. Тоді малюнки набивали на грудях або в нижній частині живота. В основному захоплювалися цим дівчата. Це могли бути різні візерунки квітів, знаків і елементів природи.

Існує також припущення, що в той час тату набивали також з метою якогось захисту, оберега. Малюнки наносилися, як символ вірності коханому і здорових спадкоємців.

Напевно, мода і популярність на подібні інтимні татуювання зростає з кожним роком сильніше. Величезна кількість тату салонів Києва готові підібрати і робити для вас татуювання будь-якої складності! Але також зауважимо, що інтимними татуюваннями можна назвати також і татуювання, які зроблені в місцях прихованих і не помітних для загального огляду, які легко можна буде сховати. Найчастіше їх роблять для дуже близького кола осіб. Це можуть бути зізнання в любові, пам’ять, нагадування про щось особисте і не для всіх. Безумовно, зустрічаються досить часто і інтимні тату для краси, просто порадувати око коханої людини.

До таких татуювань можуть відноситися тату зроблені на грудях, лобку, внизу живота, на сідницях, біля попереку або геніталій.

Іноді у дівчат можна помітити інтимні тату, які вони все-таки відкривають для погляду чужих людей. Це татуювання на попереку. Які не завжди можна приховати, особливо влітку. Хоча такі тату зазвичай і роблять з метою привернути увагу протилежної статі!

Дуже часто причиною, чому роблять інтимні татуювання є:

1. Привернути увагу чоловіка

2. Бажання поміняти щось в собі радикально і сміливо

3. Здивувати і порадувати таким сюрпризом коханого

4. Розігріти і внести нові фарби у відносини.

Якою б не була причина Вашого рішення, варто не раз зважити і обдумати, перш ніж прямувати в тату салон. Адже варто пам’ятати, що татуювання залишиться з Вами назавжди. А коханий, на жаль, може помінятися…)