Неймовірна історія популярності мистецтва татуювання

Неймовірна історія популярності мистецтва татуювання
На сьогоднішній день всім стало видно і ясно, що татуювання в сучасному світі перестали бути відмітною рисою тільки байкерів, моряків або ув’язнених. Навіть найпопулярніші і знамениті персони в усьому світі із задоволенням прикрашають своє тіло незмивними малюнками. При чому це відноситься як до чоловіків, так і до жінок. Але цікаво ж, з чого ж все починалося? Коли татуювання почали набувати такої популярності? Про це підготували інформацію фахівці одного з кращих тату-салонів Києва «Альянс».

Вже в 1908 році в одному з найпопулярніших видань світу з’явилася сенсаційна стаття, головною думкою якої була заява про те, що татуювання почало набирати обертів і популярності, перестало бути прерогативою окремих верств населення і стало загальним надбанням.

Один з істориків мистецтва та експертів в галузі мистецтва татуювання в університеті Ессекса довгі роки своєї роботи і практики присвятив вивченню питання про такий швидкий зліт моди на Малюнки на тілі. В своїх роботах він не раз порушував питання про те, що варто, мабуть, бути стурбованим з приводу факту, що практично кожна людина замислюється про рішення набити на своєму тілі татуювання. При чому бажання таке виникає, як у чоловіків, так і у жінок, у молодих і вже у досить літніх і дорослих, а значить і тверезо мислячих… і люди абсолютно не переживають про той біль, який їм доведеться терпіти через цей малюнок. А варто напевно також нагадати, що процес нанесення татуювання в ті часи був набагато болючішим, ніж на сьогоднішній день! І нарешті, що ж робити, якщо незмивний малюнок на шкірі врешті-решт набрид? Варто також згадати, що можливість лазерного видалення татуювання з’явилася зовсім недавно.
Вже ближче до кінця дев’ятнадцятого століття світ стрясла нова сенсація-татуювання дісталися і до королівських особин. Королева Греції Ольга, король Швеції Оскар, російський князь Олексій набили на своєму тілі малюнки! Напевно, можна і не говорити про те, скільки послідовників великих на той час людей і персон з’явилося після розголошення цієї новини.

Як показує історія, час іде, люди і місця змінюються, але події зазвичай повторюються одні й ті самі. Так можна до царських персон прирівняти сучасних знаменитостей — Девід Бекхем, Девід Dimbleby, Шеріл Коул, які прикрасили мало не все своє тіло татуюваннями і придбали натовпу нових фанатів, які повторюють за своїми кумирами.

Ще в 1876 році зі сторінок наймодніших і читаних газет і журналів доносилася новина, що татуювання перестали бути рідкістю. При чому залученою в цю епідемію була і прекрасна половина людства, і всі аристократи з вищого суспільства. Татуювання увійшло у життя людей впевненими і швидкими кроками, з усією силою і віддачею.

У 1933 році Мілуокі Сентінел приголомшив Лондонський народ новиною, що це неординарне мистецтво увірвалося і в моду їх рідного міста. За своїми розумними бесідами і за чашкою чаю, англійці обговорювали найсвіжіші новини і ділилися враженнями про нові тату, радячи саме свого тату-майстра. Подібні розмови можна було почути раніше тільки в бесідах про перукарів або стилістів. Але це було до появи в їх житті більш цікавого захоплення. Дивно, неймовірно, але факт!

У 1958 році про татуювання почали згадувати як про справжнє мистецтво, яке приваблювало навіть прекрасних дам. У 1964 році настрій і ставлення до татуювань не змінилося. При чому якщо раніше робили досить помітні і зі змістом малюнки, то в цих роках почали набивати і невеликі, маленькі малюнки і навіть написи. Сенсацією стала жінка, яка набила на своєму тілі напис зі словами «Я люблю Елвіса!”.

Саме з цього часу і почалася така божевільна популярність на прості написи. Ця мода триває і по нинішній день. Простенько і зі смаком, і зі змістом!

Але слід також і відзначити, що не дивлячись на свою популярність, татуювання Досі можуть нести і якусь небезпеку. Хоча звичайно, з сучасним підходом до цього процесу нанесення малюнка, це скоріше рідкість, ніж звична ситуація. Секрет лише в тому, що варто вибирати професійні тату-салони, а не шукати дешевші варіанти, і відповідної якості…