Цікаві історії, пов’язані з татуюваннями

Цікаві історії, пов'язані з татуюваннямиЗ кожним роком все більше і більше людей бажають прикрасити своє тіло незмивним малюнками. Як помітили тату-майстри одного з кращих тату-салонів Києва “Альянс” , кількість клієнтів зростає з кожним роком з неймовірною швидкістю. Тому, природно, зібралося вже чимало різних захоплюючих історій, пов’язаних з татуюваннями. Вашій увазі представлена частина з них, зібрана з усіх часів і країн, культур. Приступимо:

1) знаменитим видом татуювання в Японії є так звана «прихована» тату – какусі-боро. Малюнок на тілі роблять за допомогою рисової пудри, яку втирають в свіжі ранки і порізи. Цей малюнок проявляється на тілі в білому кольорі і тільки в окремих випадках — якщо татуювання намочити або ж під час збудження.

2) відомі випадки, коли татуювання використовували в якості листа або послання. Багатії виголювали налисо голову свого раба і набивали на ній тату з необхідним текстом або малюнком. І вже коли волосся знову відростали, цього раба відправляли до свого адресату.
3) Англійський король Гарольд прославився у всьому світі своїми неймовірними татуюваннями. Практично все своє тіло він прикрасив різними тату із зображенням сцен військових боїв, в яких йому довелося взяти участь.

4) Швейцарський король і французький маршал Жан-Батист Жуль Бернадот на своїй руці набив напис зі словами французькою мовою «смерть королям». Цю тату помітили вже після смерті короля.
5) В Америці один оригінальний призовник, який повинен був їхати на війну у В’єтнам, зробив собі татуювання на ребрі долоні. Це була непристойна фразочка, яку в будь-якому випадку бачили ті, кому він віддавав честь. З цієї причини хлопця в армію не взяли.
6) самою татуйованою в світі людиною вважається Лаки Даймонд Річ. Його тіло повністю забито татуюванням!

7) знаменитий у всьому світі футболіст Девід Бекхем набив на руці ім’я своєї дружини Вікторії. Напис він вирішив зробити на «хінді». Тату-майстер, який робив цей напис, зробив помилку, додавши одну зайву букву В ім’я.

8) У світі існує татуювання з діамантом. Це вважається найдорожчою тату. Для неї використовували 612 діамантів, кожен по п’ять карат. Загалом, тату оцінили в 342 тисячі доларів.

9) Відомі татуювання, які роблять на зубах.

10) Існують татуювання на очах. Їх роблять шприцом-вводять фарбу в саме яблуко ока.

11) неймовірним відкриттям стала тату, яку винайшли спеціально для діабетиків. Вважається, що такі тату можуть врятувати життя людині! Кажуть, що при виготовленні фарби для таких тату використовують спеціальну речовину флюоресцент. Саме воно починає світитися, якщо в крові носія такого малюнка знижується рівень глюкози. При цьому, майстри застерігають, що вибирати місце для таких малюнків варто тільки те, куди не зможе потрапити сонячне світло. Адже ця речовина на сонці буде вигоряти і втратить всі свої корисні властивості.
12) дружина відомого футболіста Вікторія Бекхем набивла на своїх сідницях імена найближчих їй людей.

13) Все популярнішим стає татуювання з метою реклами певної фірми або бренду. Так, американець Біллі Джиббі набив на своєму тілі вже кілька десятків рекламних татуювань.
12) У світі відомі вібруючі татуювання. Патент за такий винахід отримала компанія Нокіа. Вважається, що такі тату вібрують, коли їх носію хтось дзвонить або пише.

13) американець Джордж Рейнджер по праву вважається найзавзятішим фанатом діснеївських мультфільмів. На його тілі вже можна нарахувати більше п’яти сотень татуювань із зображенням персонажів зі знаменитих мультиків.