Найвідоміші татуйовані люди

Найвідоміші татуйовані люди
Щоб показати свою індивідуальність, свою досконалість люди йдуть на різні «жертви». Одні до сьомого поту працюють в тренажерних залах, бажаючи накачати м’язи, інші вирушають до пластичного хірурга для зміни зовнішності, але є ще й третя категорія людей, яка вдається до татуювання. Цей спосіб прикраси людських тіл прийшов до нас з давніх часів. В наші дні вважається стильним і модним мати малюнок на тілі. Не тільки чоловіки захоплені цим видом мистецтва, жінки йому теж віддають свою перевагу.

Наявністю невеликого татуювання зараз нікого не здивуєш, але є представники людства, які розмальовуючи свої тіла, дійшли вже до межі. Захоплення у оточуючих викликає тільки їх завзятість і вірність своєму захопленню. Зовнішній же їх вид деяких людей навіть лякає. Правда є і ті, хто просто не звертає уваги на неординарних особистостей, адже їх все більше і більше стає на вулицях населених пунктів. Так що іноді людина, що покрила своє тіло з ніг до голови татуюванням, не викликає ніякого подиву. Вона має право робити те, що хоче зі своїм тілом, навіть якщо порушує всі стандарти суспільства.

Найчастіше такі люди не тільки змінили свою зовнішність, вони змінилися самі «зсередини». Якщо зовні ти схожий на кішку, не складе труднощів бути нею. Люди, що покрили майже повністю своє тіло татуюванням, не сходять зі сторінок відомих журналів і газет. Мало того, вони починають змагатися між собою за право називатися найбільш татуйованою людиною.

10. Пол Лоуренс. Має також і інше ім’я – Енігма. Він, подібно Даймонду Річу, заробляє, влаштовуючи вистави. Лоуренс виступає на міських вулицях, на очах людей він ковтає шпаги і грає на різноманітних інструментах. Енігма може засунути собі в ніс працюючу дриль, випити рідину, викинути її назад і знову випити. У світі вулиць він відома людина. Його постійно можна побачити на найбільших музичних і циркових виставах, він настільки цікавий людям, що сам Девід Боуї запросив його виступати на розігріві. Енігму легко впізнати, адже все його тіло вкрите татуюваннями у вигляді блакитних пазлів. Він почав татуювати себе з 1992 року, а тигрова леді була його першою татуювальницею, пізніше вони одружилися.

З того моменту, вже більше двохсот майстрів займалися удосконаленням тіла Енігми, йому вставляли імпланти і змінили вухо. Також, про нього написали дві книги, популярний журнал National Geographic опублікував статтю про Лоуренса в червні 1995 року. Енігма навіть отримав роль в серіалі «Секретні матеріали». На даний момент він дає вистави спільно з Сераной Роуз. Свої виступи вони закінчують своїм коронним номером під назвою «Поцілунок смерті». Їх поділяють бензопилою на людях і вони, тримаючи яблука в зубах, наближаються на максимальну відстань один до одного. Так що у Лоуренса не тільки дивовижне тіло, але і його спосіб життя є приголомшливим.

9. Кала Каваї має свій тату-салон і є там частим відвідувачем в ролі клієнта. Сімдесят п’ять відсотків тіла цієї людини вкрите татуюванням, а також на його плоті можна нарахувати шістдесят сім пірсингів. Він розтягнув свої мочки вух до чотирьох дюймів, вставив різні силіконові імплантати в щоки, роздвоїв язик. Іноді може ввертати в голову маленькі металеві ріжки. І все це він зробив своїми руками. Для бажаючих, Кала може поворожити і над їх тілом.

8. Денніс Авнер (Cat Man) або як по – іншому його називають тигр, народився в 1958 році. З самого дитинства Денніс захоплювався тиграми і, підростаючи, вирішив увійти в їх образ. По всьому тілу він зробив собі смужки на подобі тигрових, роздвоїв верхню губу, підточив зуби, в область чола вживив імплантати. Крім цього Денніс в шкіру навколо рота вставив довгі пластмасові вуса, а в очі зелені лінзи. Завдяки медицині він хірургічним шляхом звузив свої очі і вкоротив вуха. Періодично вводить силіконові ін’єкції в область шиї, підборіддя, чола. Всі ці перевтілення почалися в 1980 році.

7. Жити відокремлено така мрія сімдесятирічного Тома Леппарда. Всі вважають цю людину божевільною, а він своїм життям задоволений. Саме тому протягом багатьох років вважався найбільш татуйованою людиною. Дев’яносто дев’ять відсотків його тіла покриті татуюваннями. Саме завдяки ним Том став схожий на леопарда. Кажуть, щоб прикрасити так тіло, чоловік витратив п’ять тисяч п’ятсот фунтів. Переїхавши на острів, Том присвятив себе читанню книг, прогулянкам по лісі, але на чотирьох «ногах». Він постійно порівнює себе з кішкою і щоб бути ближче до неї за образом, він навіть вставив собі ікла. Один раз на тиждень літній чоловік залишає свій острів і відправляється на човні, щоб отримати пенсію і закупити продуктів.

6. Рік Генест переніс операцію з видалення пухлини головного мозку. Йому було тільки п’ятнадцять років. Саме з цього часу він став по – іншому дивитися на життя. У шістнадцять років Рік робить своє перше татуювання, а через рік йде з дому. У двадцять один рік завдяки художнику тату Френку Льюїсу він починає перевтілюватися в образ Зомбі Бою, він стає схожий на живого мерця. Саме цей образ робить його відомим і дозволяє зніматися у фільмах, рекламах, з’являтися на обкладинках глянцевих журналів. Молодий чоловік почав навіть випускати власний одяг, вести блог і записувати музику.

5. На відміну від багатьох любителів татуювання, для Джулії Ґнусе зображення на тілі стало необхідністю. “Розмальована леді”, як тепер називають її, пішла на цей крок через свою хворобу. У неї захворювання порфірією. Вплив сонячних променів викликає роздратування шкіри, з’являються бульбашки, які з часом лопаються, утворюючи шрами. Щоб заховати цей жах вона стала наносити на їх поверхні тату.

Десять років наносилися малюнки на тіло жінки, і всі ці роки допомагав їй в цьому тільки один майстер. За свої чотириста татуювань Джулія заплатила сорок тисяч євро. Ось таким способом дев’яносто п’ять відсотків тіла жінки вкрилися татуюваннями у вигляді персонажів з різноманітних американських фільмів і телепередач. П’ятдесятитрирічна Джулії Гнусе вважається однією з найбільш татуйованих представників прекрасної половини людства.

4. Людина-ящірка або Ерік Спарк ще один з любителів змінити свій зовнішній вигляд. Народився він в 1972 році в місті Кентуккі. Працює у фрік-шоу. Популярність свою придбав завдяки великій кількості модифікацій тіла. Загострені зуби, зелені татуювання, розташовані по всьому тілу – це мала частина того, що зробив Ерік зі своєю плоттю. Він перший чоловік, який експериментував над своїм язиком, зробивши його роздвоєним, в даний час це вважається модним серед фріків.

Вдаючи з себе подобу ящірки, молодий чоловік провів сімсот годин в тату – салонах, вставив десять імплантів в надбрівні дуги, розтягнув мочки вух. Еріка часто показують по телебаченню, але ніхто, дивлячись на нього, не здогадується, що він мав науковий ступінь кандидата університету в Олбані, став бакалавром в галузі мистецтв і філософії, пише статті про модифікації свого тіла і мріє перетворитися в ящірку. Для цього йому не вистачає тільки хвоста.

3. Етьєн Дюмон – літературний критик, проживає в Женеві, і вже досяг віку в 64 роки. Він дивний тим, що все його тіло вкрите різнокольоровими татуюваннями. Відомим він став після відвідування виставки Europ’art’09. Там його помітили кілька фотографів і вони вирішили зробити спільний проект, присвячений цій надзвичайній людині, адже він є не тільки розмальованої особистістю, але так само він займає посаду арт-критика в газеті “La Tribune de Geneve”, варто зауважити, що це найпопулярніше видання у Швейцарії. Після того, як він захопився татуюваннями, його тіло стало предметом мистецтва, адже він не тільки зображував красиві візерунки на своїй шкірі, але також зробив собі кілька розтяжок.

Його нижня губа має отвір, через яке видно його нижню щелепу, у вухах він зробив собі тунелі, а в голову вставив собі кілька імплантів, які схожі на рогаті нарости. Татуюваннями він захопився в 1980 році, і з тих пір він продовжує займатися цією справою, а його тіло, стало схожим на каталог мальовничих мистецтв. Його перші тату були чорно-білого кольору, але надихнувшись полінезійської маскою в музеї Орсея, він додав фарб на своє тіло. Ця людина живе одним днем, і єдине, що його може змусити зупинитися, це фізична неможливість його організму.

2. Елейн Девідсон вважається найбільш пірсингованою жінкою в світі. Її дані внесені в Книгу рекордів Гіннеса. У неї цілком благополучна сім’я, вона одружена з звичайнісінькою людиною. У знамениту книгу рекордів Елейн потрапила в 2000 році, коли у неї було лише чотириста шістдесят два проколи, з яких сто дев’яносто два розташовувалися на обличчі.

У кожен з проколів була вставлена металева сережка, і їх вона ніколи не виймає. З того часу, щороку жінка б’є свої особисті результати. В даний час у неї можна нарахувати шість тисяч дев’ятсот двадцять п’ять проколів. Це число Елейн поки збільшувати не збирається. Вага прикрас Елейн становить більше трьох кілограмів. Захоплюватися пірсингом жінка почала тільки заради того щоб встановити рекорд.

1. Звання найтатуйованішої людини на Планеті з 2006 року носить Лакі Даймонд Річ. Працює він в цирку Нової Зеландії. Так що дивувати і шокувати людей для нього в «порядку речей». Лакі багато чого вміє робити і це подобається оточуючим. Він жонглює, ковтає шпаги і палаючі факели, їздить на одноколісному велосипеді. Татуювання – це теж його захоплення. Йому близько сорока років, а його тіло вже повністю покрите татушками.