Татуювання відомих історичних особистостей

Татуювання відомих історичних особистостейЦікавий, наприклад, факт, що Жан-Батист Бернадот, який запам’ятався як французький маршал, носив татуювання, яке йому протягом усього життя доводилося ховати від очей дружини. Побачити татуювання навколишні змогли лише після смерті. На грудях Бернадота красувався напис, який звучав як: “Смерть королям!”.

Шанувальниками мистецтва татуювання серед місцевих жителів вводилася штучно польськими священиками.

також були Йосип Сталін (носив малюнок у вигляді черепа), Петро I, Альберт Ейнштейн. Олександр, югославський Король носив на плечі зображення орла, одягненого в корону.

Кліфтон, який володів статусом Шостого лорда Роттесли, також підтримував ідею прикрашати візерунками власне тіло. Він ніколи не приховував, що на його спині красується величезний сімейний герб. Примітно, що владики люблять не тільки свої фамільні герби, хрести і дракони також не чужі цим владним персонам. Приміром, Георг V в 1862 році вирішив прикрасити себе татуюванням у формі хреста, яке він зробив на честь відвідин Близького Сходу. Будучи в Японії, Георг відшукав відомого місцевого майстра, який зробив йому чудовий візерунок у вигляді дракона. Цікаво, що Георг V не тільки сам носив натільний живопис, але і сприяв його популярності. Саме він вирішив видати указ, згідно з яким всі армійські офіцери носили на тілі малюнок, що зображає герб їх рідного підрозділу. Згідно з давніми традиціями, всі члени королівської сім’ї чоловічої статі мають обов’язок вступити на військову службу.

Микола II, російський Імператор, також був шанувальником мистецтва японських татуювальників. На грудях він носив малюнок, що зображає меч, який згодом був доповнений жовтим драконом. Також він носив і досить сентиментальне просте татуювання у вигляді імені своєї дружини-Олександри.

Найбільш “розмальована” людина стояла на чолі Англії близько тисячі років тому. Король Гарольд, загиблий в 1066 році в одній з кровопролитних битв, носив просто величезну кількість зображень на своєму тілі, які поставали батальними картинами. Деякі стверджують, що татуювання носив навіть принц Чарльз, але незадовго до весілля з Діаною він змушений був звести його.