Значення татуювання якір

татуювання якірЧасто татуювання-це просто красива прикраса на шкірі. Але багато людей вважають за краще наносити на шкіру не просто естетичний малюнок, але і символ. Тату може бути амулетом, пам’ятним знаком, нагадуванням про щось важливе або талісманом. При цьому будь-який малюнок може мати свій символізм в культурі, який людині краще пізнати заздалегідь. Розглянемо значення татуювання якір.

Якір відноситься до категорії найдавніших тату-символів. Так як одними з перших любителів тату були моряки, пізніше такий стиль в тату-культурі стали називати олд-скул. Звичайно, вони наносили на шкіру безліч символів, взятих з життя, пов’язаних з морем. Моряки вірили, що малюнок з якорем на шкірі допоможе благополучно повернутися додому.

Значення татуювання якір сьогодні набагато ширше, ніж просто ставлення до моря. Він символізує щось постійне, незмінне і стійке. Таким чином, про людину з таким тату, можна сказати, що це надійна особу, яка міцно стоїть на ногах. Це вірна і надійна людина, на яку можна покластися, і якій можна довіряти.

Звичайно, цей символ, маючи таку глибоку історію, буде виступати як захисний амулет для свого власника. Подібно до того, як якір допоможе в морі впоратися зі штормами і несприятливою погодою; якір на шкірі допоможе впоратися з будь-якими труднощами в житті. Тату з якорем буде допомагати людині повертатися додому, як в прямому, так і в переносному сенсі: до своїх ідеалів і принципів, цілей і мрій.

Татуювання з якорем — дуже універсальне і підійде як чоловікові, так і жінці. Для представниці прекрасної статі вона буде символізувати вірність і надійність в особистих відносинах, і допоможе проявити свої сильні сторони. Дівчата найчастіше наносять якір на щиколотку, на ребрах або на передпліччі.

Для чоловіка, татуювання з якорем буде нести те ж значення, і ще трохи ширше. Образ буде уособлювати силу і надійність, як фізичну, так і моральну. Це саме той чоловік, про якого говорять, що за ним — як за кам’яною стіною. Також якір може бути особистим знаком, що нагадує про якусь відповідальність, яку несе людина. Це може бути особиста відповідальність, яку вона на себе взяла і татуювання не дасть про це забути.

Тату з якорем можна виконати на будь-якій частині тіла, в будь-якому розмірі і в будь-якому стилі. Більш витончений малюнок підійде дівчині, а об’ємний, наприклад, в стилі реалізм — буде ефектно виглядати на чоловічому плечі.

Задайте вопрос - мы онлайн!