Варіанти ескізів тату дракон і їх значення

Татуювання дракон – це можливість неординарно виразити себе. Зараз виконуються такі тату в різних техніках: чорно-біла графіка, кольорова акварель, трайбл, Абстракція, реалізм та інші. Але цікаво те, що багато, хто вибирає таку ідею, і навіть не здогадується про те, що символізм цього образу різний в різних країнах світу.

ЗМІСТ

эскизы тату дракон

ЗНАЧЕННЯ В РІЗНИХ КРАЇНАХ

Дракони – це здавна шановані людьми міфічні істоти. Вони символізують мудрість, могутність і силу. Ці тварини зображуються в різних іпостасях, але в більшій частині малюнків, це величезні змієподібні істоти, з великими кігтями, рогами і тд. Історія появи цього символу йде в міфологію. Але цікаво те, що в різних країнах його асоціюють з різними силами. Зокрема, в Європі – це зло, а на Сході – добро.

эскиз тату дракон сидит

КИТАЙ

Китайський дракон – на сьогоднішній день, це популярне татуювання у всьому світі. У Китаї ж він означає гармонію, сили добра. Китайці впевнені, що істота може управляти всіма природними стихіями.

ЯПОНІЯ

Образ в японській стилістиці навколо руки або на спині, на шиї, на всю руку – це знак сили, мудрості. За однією з легенд могутній короп Коі міг перетворюватися саме в цього змія. Імператори в Японії обов’язково наносили малюнок істоти на свій одяг.

эскиз тату дракон японский

ЄВРОПА

А ось в Європі татуювання дракона на плечі, передпліччі може мати негативний символізм. За легендами, цей величезний ящір з величезними крилами міг знищити все село. А християнська церква за часів середньовіччя навіть порівнювала його з демоном. Тому в якості натільного малюнка він буде виступати захисним талісманом для свого власника і відлякувати недоброзичливців.

эскиз татуировка дракон

ІНШІ КРАЇНИ

Зрозуміло, що означає японський дракон на Сході або татуювання з цією істотою в європейських країнах. Але є й інші трактування.

Наприклад, у кельтів він уособлював мудрість, але в той же час жорсткість і непримиренність. На Русі прототипом був Горинич. За переказами, це холоднокровна і підла істота. Та людина, яка могла його перемогти, ставала героєм. У Стародавній Греції це був теж негативний знак. Греки малювали міфічну істоту на обладунки, що означало – війна почалася. Дракон хаку в буддизмі, навпаки, обожнювався. Малюнки з вогнедихаючим Змієм були на воротах храмів для захисту від негативу.

эскиз тату дракон китайский

ЗНАЧЕННЯ В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД ОСОБЛИВОСТЕЙ МАЛЮНКА

Є тисячі варіантів жіночих і чоловічих татуювань: кольорові, чб, що нагадують легкі ескізи тату, з квітами або елементами космосу. Але варто розуміти, що в залежності від усього цього змінюється символіка.

Отже, спляча істота говорить про спокій духу і тіла. Зазвичай таке тату набивають на животі або спині.

Тату дракона на будь-якій частині тіла, виконане в різних кольорах, говорить про зв’язок зі стихіями природи, зі світом, гармонія енергій інь янь.

З рогами – це символ, що говорить про рішучість і сміливість власника такого татуювання. Символізм стає ще більше сильним, якщо істоту зображено з зубами.

эскиз тату дракон с крыльямиЯкщо дракон зображений з крилами, то це говорить про глибоку філософію людини.

Якщо ж він зображений з крилами, то це говорить про глибоку філософію людини. Літаючий змій – це символ дружності і відкритості.

Якщо виконаний рукав – тату з драконами на всю руку в золотому кольорі, то він говорить про прагнення домінувати, але робити це з мудрістю. Таке ж трактування і у кольорового тату в кельтському стилі.

Також драконів часто поєднують з іншими істотами. Наприклад, тату змій або тигр в парі з вогнедихаючим – це варіація символу Інь янь, і символізує гармонію життєвих енергій. З монетами – процвітання і багатство.

Ескізи тату дракона представлені на фото. Як видно, кожен з малюнків індивідуальний і досить складний. Порадьтеся з досвідченим майстром, і він допоможе вам зробити вдалий вибір.

ПОДИВІТЬСЯ ГАЛЕРЕЮ З ПРИКЛАДАМИ ЕСКІЗІВ ТАТУ ДРАКОН

Нажмите иконку, чтобы сохранить!

Задайте вопрос - мы онлайн!