Як довго тримається татуаж (перманентний макіяж)

Як довго тримається татуаж (перманентний макіяж)Перманентний макіяж або як його ще називають – татуаж тримається після нанесення від трьох до п’яти років. Бувають випадки коли фарба залишається на все життя, тут все залежить від шкіри і від стійкості пігменту (коли роблять татуаж фарбою для татуювання, чого робити не можна!). Варто відзначити, що якщо майстер орієнтує на три роки, то це не значить, що в певний день фарба просто пропаде, це тривалий процес, який відбуватиметься поступово, вимиваючи фарбу і бліднучи в місцях нанесення.

Розглянемо ті фактори, які можуть вплинути на тривалість знаходження перманенту на обличчі. (Не будемо розглядати той варіант коли татуаж роблять фарбою для татуювання або з додаванням такої…)

Перший фактор-це, звичайно ж, тип шкіри, чим більш вона суха і тонка, тим довше буде триматися фарба. Якщо тип шкіри – жирний, тоді перманентний макіяж змиється швидше, через вимивання кольору при обмінних процесах, які відбуваються активніше і швидше.

Другий фактор-це яскравість пігменту. Чим він яскравіше, тим довше буде триматися. Наприклад, це чорні кольори брів або стрілок, яскраві тони губ і підводки, наприклад, червоний колір. Нестійкий пігмент вийде швидко, а якщо зробити фарбою для татуювання, татуаж може не зникнути колись (придбавши синій чи зелений відтінок)… Відповідно, якщо бліді кольори сірий і рожевий, вони і будуть змиті швидше.

Колір шкіри грає важливу роль в стійкості перманенту. Чим темніше шкіра, тим менше буде триматися колір, точніше він буде тримати, тільки от як тільки пігмент почне руйнуватися і бліднути на темній шкірі його стане просто не видно, і доведеться повторювати процедуру, освіжаючи тони.

Сонце-це один з найшкідливіших факторів, який негативно позначається на кольорі перманенту. Чим частіше жінка перебуває на сонці або в солярії, тим менше часу буде триматися колір, оскільки ультрафіолетові промені здатні руйнувати і приводити до вигорання яскравих кольорів.

Якщо вирішили відвідати сауну або зробити пілінг обличчя, для поліпшення циркуляції крові і очищення шкіри від ороговілих частинок, знайте – це зменшить термін перебування татуажу на обличчі. Причому чим частіше будуть проводитися подібні процедури, тим блідіше буде ставати колір перманентного макіяжу.