Прості правила, як доглядати за татуюванням

Прості правила, як доглядати за татуюванням
Якщо Ви зважилися все-таки набити тату, варто подумати ще й про те, що татуювання — це не просто прикраса Вашого тіла, а й догляд за нею. Найважливішим періодом догляду за тату є перші два тижні з дня її нанесення. Про особливості цього найчастіше люди дізнаються вже безпосередньо вже на сеансі у майстра.

Отже, кілька правил догляду за тату, які потрібно просто зарубати собі на носі!
Найперше — добу після нанесення малюнка не потрібно знімати пов’язку, яку повинен був Вам накласти майстер. Також не здумайте навіть протирати татуювання спиртом! Бажано навіть відмовитися від алкогольних напоїв в найближчі тижні два.
Початковий час не потрібно мочити татуювання! До того, як пропаде скоринка і опухлість на місці вашого малюнка, строго стежте за цим. Якщо Ваша тату на такому місці, де просто неможливо не мочити, ретельно змащуйте татуювання вазеліном перед прийманням водних процедур. Після не потрібно витиратися рушником. Нехай рана висохне сама.

При чому чіткого часу, коли буде повне загоєння, неможливо спрогнозувати відразу для всіх. У кожного воно різне. У одних — це пару днів, у інших — тижнів. Це може залежати від професіоналізму вашого тату майстра, імунітету конкретної людини, особливостей вашого організму, загоєння ран, типу шкіри і правильної гігієни, догляду за татуюванням.
Також бажано в цей період мазати татуйоване місце спеціальним ранозагоювальним кремом або гелем. Їх назви уточніть у свого тату-майстра. Зазвичай, це Бепантен.
Також слід звернути увагу і на свій раціон харчування. В нього добре було б внести різні продукти, до складу яких входить вітамін Е.

Деякі люди дуже бояться взагалі торкатися до татуювання, щоб не дай Бог нічого там не зіпсувати. Так робити не можна! Потрібно стежити, щоб татуювання не терлось об одяг, щоб не зіпсувати малюнок і не занести якусь інфекцію. Краще накладати спеціальну сітку, щоб цього уникнути.

Але не хвилюйтеся, найвідповідальніші і складні перші 2-3 дні. Далі все піде легше. Але зовсім закидати догляд за тату до її повного загоєння не варто. Необхідно періодично змащувати її спеціальними мазями і кремами. Це допоможе зберегти початкову яскравість малюнка. Деякі для прискорення процесу загоєння мажуть обліпиховою олією.
Ну що ж, якщо Ви прочитали цю статтю, сміливо можете йти в тату салон, не боячись зробити щось не так! У цьому Вам допоможуть професійні тату майстри.