Як вибрати тату-майстра по його іміджу?

Як вибрати тату-майстра по його іміджу?
Як і в будь-якій іншій професії, майстри татуювання повинні мати свою репутацію та імідж. Від цього багато в чому залежить і кар’єра майстра, кількість клієнтів в салоні. До речі, для салону хороший імідж співробітників також має дуже велике значення!

Безумовно, зустрічають завжди по одягу. Мистецтво тату не стало винятком. Майстер також повинен мати приємну зовнішність, вміти увійти в довіру до відвідувачів і викликати тільки позитивні емоції. Адже процес нанесення татуювання-дуже важливий етап в житті кожного, хто зважився його зробити. І зрозуміло, що це повинно пройти тільки з хорошим настроєм і повною довірою своеу тату майстру.

І в той же час, на відміну від інших професій, татуювальники можуть не хвилюватисяі не переживати про свій стиль і зовнішній вигляд. Як помітили фахівці тату салону Альянс, відвідувачі частіше віддають перевагу майстрам, які виглядають невимушено, у вільному і повсякденному одязі. Дійсно, складно уявити собі представника такої професії в краватці і сорочці. Деякі навіть впевнені, що справжній майстер завжди випивший чи обкурений. На щастя, в професійних салонах таке явище просто неприпустиме!

А якими ж іншими якостями повинен володіти хороший тату майстер? Безумовно, він повинен бути хорошим психологом, вміти вислухати і почути свого клієнта і його побажання. Особливо важливо це для представниць слабкої статі, які мають намір зробити собі так звані “інтимні” татуювання. Адже в такому випадку потрібно за досить невеликий період зуміти розташувати до себе клієнтку, щоб вона до того ж повністю довіряла татуювальнику таке важливе місце.

Згодом навіть з’явився список типів тату майстрів. Отже:

1. Класичний. Тут мова йде про майстрів в пов’язках, обвішаних золотими ланцюгами, накуреними і напідпитку, самі з ніг до голови вкритими татуюваннями, в основному накачаними, що нагадують байкерів.

2. Серйозний. Це справжні педанти, які своїй роботі віддаються з усією чесністю і совістю. Вони дуже акуратні, віддані професії, кожну вільну хвилину витрачають на малювання нових ескізів і пошук ідей. В їх кабінетах завжди чисто, стериьно, все розкладено по поличках. Самі вони завжди в хорошому настрої і дуже ввічливі зі своїми клієнтами.

3. Брутальний. Ці хлопці завжди стежать за своїм стилем, вони сильні і мужні. Такі майстри заворожують своєю енергетикою, процес нанесення тату стає з їх участю справжньою дією. Клієнтами таких майстрів зазвичай стають гламурні дівчата або мажори.

4. Антуражні. Такі майстри працюють зазвичай в красивих і сучасно оформлених салонах, на рисепшині завжди молоді привабливі дівчата. Відвідування такого салону і спілкування з таким майстром завжди вражає.

5. Перманентники. Ці майстри по праву можуть вважатися айбільш терплячими. Адже в основному їх відвідувачками стають гламурні дами, розведені жінки, бізнес леді – контингент непростий. До того ж робота з особою дуже відповідальна і вимагає особливої уважності.

Звичайно ж можна сказати, що імідж для тату майстра не має ніякого значення – аби результат був! Хоча ж саме кількість задоволених клієнтів і позитивних результатів і створюють імідж майстра. А як буде виглядати татуювальник – на Ваше міркування!