4 простих правила, як вибрати ідеальне татуювання


Всі ми розуміємо, що до вибору татуювання потрібно підійти з повною відповідальністю. Адже татуювання — це назавжди. І ніхто не хоче через неправильне рішення або вибір малюнка і майстра шкодувати потім все життя.

Правило 1. Підібрати ескіз татуювання

Найперше правило, напевно, і одне з найбільш непростих. Вибір, який же саме малюнок ви хочете, може вимагати досить багато часу. Адже ваші погляди і ставлення до життя і подій можуть змінюватися з кожним роком. Подумайте, який сенс Ви хочете надати своєму малюнку на тілі, і який вплив Ви хочете, щоб він приніс у Ваше життя. Варто перебрати безліч картинок і ідей, перш ніж попрямувати до тату майстра з рішенням набити собі татуювання.

Правило 2. Як підібрати татуювання

Необхідно скласти список важливих для вас речей і принципів в житті. Не полінуйтеся і напишіть ті слова і символи, з якими Ви себе асоціюєте або якими хотіли б бути. Будьте унікальними і не треба мислити стандартно! Прислухатися до думки знайомих, звичайно, варто, але не дотримуйтесь їх сліпо. Самі придумайте свій стиль і дизайн, яке хочете бачити тату на собі. Думайте, перебирайте, експериментуйте поки не знайдете саме те, що Вам потрібно, що Ви хочете бачити на собі кожен день!

Знайти ідеї татуювань можна в каталогах, на тематичних сайтах. Сьогодні, в епоху інформаційних технологій, існують сотні таких сайтів і сторінок в соц мережах. Це Ви з легкістю зможете зробити і вдома. Та й до тату майстра краще приходити хоч з якоюсь ідеєю, чого ви хочете. Далі справа рук і професіоналізму майстрів.

Правило 3. Зверніться за допомогою до друга

Запитайте у свого друга, що він про вас думає і якими б словами Вас описав. Виходячи з цього, також можна придумувати ідеї свого татуювання. Це досить захоплююче і навіть пізнавально і корисно! Адже ми самі себе бачимо зовсім по-іншому, ніж бачить нас оточення. Таким способом можна також дізнатися про себе багато чого нового..

Правило 4. Прямуйте в тату салон

Мало того, що в тату салоні Вам наб’ють татуювання, там ще можуть і допомогти Вам скласти ескіз майбутнього малюнку. Або ж, якщо у Вас є якісь окремі малюнки, які хотілося б поєднати в один, майстри теж можуть це зробити. Вам потрібно всього лише постаратися максимально донести, що Ви чекаєте від малюнка і яким він повинен бути.