Як вибрати тату-майстра в Києві?

Як вибрати тату-майстра в Києві?
Кращі тату салони Києва виділяють ДВА стандартних варіанти пошуку тату-майстра: піти до художника, про якого вам довелося почути від друзів, або ж вибирати майстра з портфоліо. Підхід до вибору тату-майстра повинен бути максимально серйозним, адже, по-перше, ця процедура пов’язана з деякими хворобливими відчуттями, а по-друге, малюнок залишається з людиною на все життя. Звести його майже нереально, а внести якісь корективи – неймовірно важко.

Малюнок, який був нанесений неякісно, виконаний в салоні сумнівної репутації, або ж на дому у тату-майстра – досить часте в наші дні явище.

Для коригування неякісного виконаного натільного малюнка будуть необхідні досить солідний термін і фінансові вкладення. Крім цього, сліди від непрофесійного татуювання напевно залишаться на поверхні шкіри. В деякій мірі тату є вираженням внутрішнього світу, людської свободи, а тому і підхід до його нанесення повинен бути відповідним. В ідеалі, варто звертатися виключно до майстра-художника, який має відмінну репутацію і великий досвід.

Професійний фахівець здатний не тільки за всіма правилами виконати свою роботу, але й дати раду, на якій частині тіла малюнок буде виглядати найбільш ефектно, як максимально довго зберегти яскраві кольори. Майстри, які працюють у спеціальних салонах, повинні постійно контролювати стерильність інструментарію, який використовується в процесі нанесення візерунка. Пам’ятайте, що у досвідченого майстра завжди є портфоліо, яке допоможе вам оцінити його майстерність. Не соромтеся попросити його перед тим, як записатися на прийом. Наприклад, портфоліо наших майстрів представлено в розділі «Фотоальбоми»…

Безумовно, у кожного шанувальника натільного живопису є бажання стати володарем унікального малюнка, якого немає ні в кого. Тому, перед походом в салон, приділіть достатньо часу обмірковуванню малюнка. У тому випадку, якщо ви вирішили зробити татуювання, але несподівано вас почали долати сумніви, почекайте, ще раз зважте усі “за” і “проти”.

Багато людей лякаються хворобливих відчуттів, які супроводжують процес. Насправді, біль цілком терпимий. Найнеприємніші відчуття завжди спостерігаються в перші кілька хвилин роботи, а також після декількох годин. Весь інший час процес нанесення малюнка можна переносити без проблем. Тут, однак, варто відзначити, що ступінь больових відчуттів залежить від того, наскільки близько до кістки ведеться робота, а також від того, в якому стані знаходиться нервова система клієнта.