Як заживає татуювання

Як заживає татуювання

Співробітники популярного в Києві тату салону помітили, що деякі відвідувачі відмовляються від свого рішення зробити татуювання тільки через своє незнання всіх особливостей процесу загоєння. Більшість чомусь впевнені, що вийшовши з кабінету майстра, на цьому всі клопоти з їх татуюванням закінчилися. Але не тут то було. За татуюванням ще деякий час потрібно стежити, при чому дуже відповідально. Адже саме від того, як буде гоїтися татуювання і як за ним доглядати багато в чому залежить зовнішній вигляд татуювання. Тому, пропонуємо вам дізнатися про цей процес більш детально.

Регенерація або «будні ящірки». На подобі того, як ящірка здатна відростити собі новий хвіст на місці старого, коли він відпаде, так і людська шкіра здатна сама себе відновлювати. Організм людини здатний сам загоїти пошкоджену ділянку верхнього шару шкіри. Хоча час, за який може проходити це перевтілення, залежить багато в чому від зовнішніх факторів.

Зазвичай, досвідчені тату майстри розповідають своїм клієнтам про особливості догляду за татуюванням відразу ж після сеансу нанесення татуювання. Але, на жаль, неможливо передбачити всі нюанси цього процесу абсолютно для кожної людини. Адже організм у кожного індивідуальний, має свої особливості. Існує цілий ряд можливих факторів, які здатні вплинути на загоєння татуювання:

Досвід і майстерність самого тату майстра;
Імунітет певної людини;
індивідуальні особливості організму;
індивідуальний час загоєння ран людини;
тип шкіри;
дотримання всіх правил по догляду за татуюванням.
Найвідповідальнішим для новоспеченого володаря татуювання є останній пункт догляду за тату. Адже за великим рахунком, татуювання це рана. Якщо майстер сам не розповість про це, поцікавтеся самі, це у ваших же інтересах. Адже в іншому випадку може знадобитися корекція малюнка, або що ще гірше проблеми зі здоров’ям.

Дуже важливо звернутися до дійсного хорошого, проесійного і досвідченого тату майстра. Обов’язково уточніть про його досвід роботи, почитайте відгуки про нього (у хорошого майстра вони просто зобов’язані бути) і перегляньте уважно його портфоліо. Адже роботи тату майстра говорята самі за себе. Хочете ви, щоб ваше татуювання було тієї  ж якості, що і пропонує вам конкретний майстер. І повірте, на цьому не варто заощаджувати.. Адже татуювання залишиться вашою прикрасою на все життя!