Значення татуювання кальмар

татуювання кальмарТатуювання з квітами, вовками і написами — багатьом вже приїлися. Люди шукають більш оригінальні, нестандартні ідеї. При цьому важливо, щоб малюнок був не тільки естетично ефектним, але і мав цікавий символізм. Наприклад, розберемо цікаве значення татуювання кальмар.

Така незвичайна морська тварина як кальмар нам мало знайома, і тому її образ оповитий загадковістю, яка приваблює і викликає інтерес. Тому деякі люди, в пошуку цікавої оригінальної ідеї, звертають увагу і на кальмара. Це істота — молюск, що мешкає в морських глибинах. Він володіє цікавим умінням змінювати свій колір, щоб маскуватися під навколишнє середовище і вичікувати свою жертву. Найвідоміша властивість кальмара — випускати темні чорнила в воду і тим самим захищатися від нападу інших ворожих істот. Завдяки тому, що зовні молюск може змінювати забарвлення, достаток варіантів ескізів для тату з його зображенням — безмежний.

Значення татуювання кальмар — це пластичність і вміння пристосовуватися, адаптуватися до оточуючих обставин. Кальмар-безхребетний, а тому в символізмі тату це означатиме, що людина з таким натільним малюнком вміє адаптуватися, знаходити спільну мову з новими людьми, не боїться змін і ніколи не сумує. Але при цьому, кальмар — дуже сильний фізично молюск, а це означає, що людину з такою тату, незважаючи на її гнучкість, не можна зламати. Вона чітко знає, чого хоче і йде до своєї мети, вона упевнена в собі і не дає себе в образу. А чорнило кальмара символізуватиме вміння людини знайти “козирі” проти своїх супротивників, “замилити очі” і викрутитися з будь-якої ситуації. Все це означає, що тату з кальмаром буде також уособлювати розум і хитрість людини.

Як виглядає кальмар ми всі знаємо. У нього довгастий обтічний тулуб і з безліччю довгих щупальців. Тому найчастіше в тату цього красеня роблять на довгастих місцях на тілі: уздовж передпліччя або гомілки. В плані стилю зображення не може бути ніяких обмежень. Кальмар буде ефектно виглядати і в витонченій чорно-білій графіці; і в яскравому, барвистому, кольоровому нью-скулі; і звичайно, в об’ємному реалізмі. Якщо Вам подобається значення татуювання кальмар, то залишилося вдало підібрати естетичний ескіз і знайти хорошого, досвідченого тату-майстра, який зможе втілити ідею, грамотно розташувавши її на Вашій шкірі.