Татуювання з каменем

Татуювання з каменемДосвідчені тату фахівці зізналися, що татуювання з каменем не часто зустрічалися в їх практиці. Але все ж тату-майстри просто переконані, що такий натільний малюнок дуже цікавий, оригінальний, незвичайний, та ще і глибокий за змістом. Такий варіант відмінно буде підходити і чоловічій, і жіночій половині планети.

Цікаво, що чоловіки при виборі породи каменю для свого татуювання дивляться спершу на породу і характеристики каменю, щоб він був дуже міцним і сильним. Таке значення передається в майбутньому і малюнку на тілі. Жінки ж дивляться в першу чергу на зовнішній вигляд каменів. Звичайно ж, в основному це дорогоцінні камені, яскраві, блискучі, що переливаються.

У будь-якому випадку, татуювання, в композиції якого присутній камінь несе за собою значення довговічності, надійності і опори, стабільності. Часто також зустрічається значення вірності, відданості, безсмертя, мужності. У християнстві релігійні тату з каменем можуть символізувати істину, віру, відданість християнські правила і віруванням.

Досить велику різноманітність символізму татуювання камінь можна зустріти в культурах багатьох країн. Наприклад, в уявленнях американських індіанців малюнок каменю на тілі завжди ніс з собою руйнування, небезпеку. Причиною цього є той факт, що в ті часи за допомогою каменю робили зброю. Водночас камінь також символізував у їхніх уявленнях і скелю, на якій, на думку індіанців, мешкали боги. Тому також в їх культурі зустрічається значення сили, могутності, божества. У єгипетській культурі вважали, що камінь — це осколок чогось великого і непорушного. Вони вірили, що це витівки диявола та інших злих сил, символ брехні і обману, недовіри.

Особливу увагу заслуговують дорогоцінні і напівкоштовні камені в татуюваннях. Такий вид каменю, як сапфір символізує чистоту, чесність, скромність, справедливість, мудрість і вірність. Сердолік має значення любові і правди. Топаз — знак дружби, розсудливості і ніжності. Яшма — символ перетворення і сміливості. І улюбленець більшості прекрасних дівчат, діамант має значення багатства, могутності, унікальності.

Досить поширеною причиною такого вибору в татуюванні є той факт, що такий малюнок можна сприймати як оберіг і талісман людини. Адже ще з найдавніших часів камінь служив в побуті людей захистом від злих жартів природи, від недоброзичливців серед людей. Камені служили основним матеріалом для побудови будинку, одним з найдоступніших зброї. У деяких країнах з каменів робили обереги, амулети, талісмани у вигляді браслетів, кілець, намист та інших прикрас. Люди вірили, що це їм допоможе домогтися кращого матеріального становища, достатку. Існують також відомості, що камені навіть вживали в якості їжі. Вважалося, що це зміцнить здоров’я.